שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7295
Like: 59
מאמרים -> נשים -> אופנה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אופנה
 

בניית ציפורניים עדינה


איציק צורי

איציק צורי- מדריך קורס איפור ובעל קומפלקס לימודים למקצועות היופי

 
 

בניית ציפורניים בהשריה בתוך ג'ל מהווה דרך נהדרת לבצע בניית ציפורניים עבור נשים, והיא מאוד פופולארית בישראל. סגנון בניית ציפורניים זה הנו סגנון בו מבצעים שכבה אחר שכבה של ג'ל בניית ציפורניים עם ייבוש כל שכבה לפני הנחת השכבה הבאה. הסגנון בניית ציפורניים זה נלמד בכל קורס בניית ציפורניים בצפון ולא תתקשו למצוא קוסמטיקאית שיש לה את ההכשרה לבצע בניית ציפורניים כזאת, עם זאת לרוב יש צורך בציוד מיוחד ולכן תצטרכו להגיע למכון קוסמטיקה ולא להזמין הביתה קוסמטיקאית.

קורס בניית ציפורניים מלמד את הסטודנטיות שלו לבצע בניית ציפורניים עדינה בשלבים הבאים:

משרים את הציפורניים עצמן בג'ל לק מיוחד למספר דקות, הגל הזה נדבק רק לציפורן ולא לאור. מוציאים אותו מהשרייה ומנגבים את כל הידיים למעט הציפורן ומניחים את הידיים מתחת למכונה שמקרינה אור אולטרה סגול (כמו במיטת שיזוף) שמייבשת את השכבת לק על הציפורניים. את התהליך הזה עושים עוד כמה פעמים עד שמקבלים בניית ציפורנים של כמה שכבות. התהליך עצמו מאוד פשוט ומהיר לביצוע, אך חשוב שזה יתבצע אצל קוסמטיקאית שיודעת איך לבצע בניית ציפורניים עדינה ויש לה את הציוד המתאים לכך.

מה היתרונות בלבצע בניית ציפורניים עדינה?

לבניית ציפורניים עדינה שכזו יש מגוון יתרונות שהופכים אותה לסגנון בניית ציפורניים שמומלץ לעשות. אנו נציין כמה יתרונות שמלמדים בכל קורס בניית ציפורניים בארץ:

1. בניית ציפורניים היא בנייה מאוד עדינה ולכן היא מרגישה הרבה פחות מעיקה על הציפורן. תלונה בקרב נשים רבות על בניית ציפורניים מורכבות היא האי נוחות שלפעמים מגיעים איתה וכך שצריך לשמור על הבנייה בפני התפרקות מהירה.

3. בניית ציפורניים לוקחת פחות זמן לבצע מאשר בניות ציפורנים אחרות, אפשר לעשות בניית ציפורניים עדינה תוך 30 דקות במכון ולא שעה ומשהו כמו בסגנונות אחרים.

4. בניית ציפורניים עדינה יכולה להחזיק זמן רב מאשר סגנונות שונים של בניית ציפורנים, אם שומרים עליה כמו שצריך.

5. לבניית ציפורנים בהשריית ג'ל אין ריח חזק, כמו הריח שעושה ג'ל אקרילי שמשומש בבניית ציפורניים רגילות. הייבוש המהיר של הג'ל חוסך את הריח החזק.

האם יש חסרונות לבנייה זו?

כעיקרון בגלל שבניית הציפורניים הנה בנייה עדינה יהיה יותר קשה לשמור על שלמות הבנייה. בעוד שהבנייה עצמה תחזיק מעמד הרבה זמן אם נשמור עליה, היא בכל זאת בנייה עדינה והרבה נשים מתקשות לשמור על שלמות הבנייה לאורך זמן. אם את מבצעת עבודות הדורשות עבודה פיזית או מתאמנת בניית ציפורניים עדינה אולי לא תתאים לך.

עוד בזאת, כמובן שבניית ציפורניים עדינה יותר יקרה ויותר לוקחת זמן מיישום לק רגיל בבית. בהשוואה לכך אין ספק שאנכם חייבות לבצע בנייה עדינה אצל קוסמטיקאית מנוסה אך בניית ציפורניים עדינה עדין מעניקה מראה ומרגישה איכותית יותר מיישום לק רגיל.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה