שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> נשים -> אופנה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אופנה
 

החלקה משקמת


shay shab

shay shab

 
 

שיער עייף, שרוף או שבור

השיער הוא חלק מגופינו, והוא אמור להיות בריא ורענן. במקרים של שיער שרוף או שבור החלקה כזו תעשה את העבודה, וגם אם מדובר על שיער שעבר בעבר החלקות אחרות כמו החלקה יפנית, ברזילאית וכדומה. הטיפול הוא מעין טיפול "החייאה" של השיער אשר במהלכו מוחדרים אליו חומרים טבעיים שמסייעים לו להשתקם, והחומרים הללו הם בעיקר חלבונים, קראטין, ומינרלים וחומרי הזנה נוספים. הקראטין הינו חומר טבעי שכאשר הוא מוחדר לשיערה באמצעות חום יחד עם החומרים הנוספים הוא תורם לשיקומה ולהבראה שלה מה שיתרום לגמישות השיער, לסגירת הסדקים שבו, ולריענון שלו. גם שיער שעבר טיפולי סלסול, צביעה, או הבהרה יכול להתאים לטיפול כזה.

יתרונות הטיפול:

1. מראה אסתטי יותר – כפי שציינו טיפול באמצעות החלקה משקמת מספק לו מראה רענן יותר, מבריק יותר ובעיקר "חי" יותר, מה שתורם למראה כללי אסתטי יותר.

2. ביטול השפעות קודמות – טיפולים קודמים שהשיער עבר עלולים לגרום לו לא מעט בעיות, וטיפול שיקום כזה יכול לבטל את ההשפעות הללו.

3. קצר, יעיל וממצה – כבר מיד לאחר הטיפול תרגישי את ההבדל במראה שלו ובהשפעת המראה שלו עלייך.

4. בריאות – גם לשיער שלנו מגיע את השיקום שלו, ומגיע לו להיות בריא, וכשחסרים לו חומרים מזינים המושלמים על ידינו  אנו תורמים לו לטווח הרחוק.

אבחון מקדים לטיפול

כמו בהחלקה ברזילאית גם פה יש צורך לעבור אבחון מקדים שיוודא שהשיער אכן מתאים לטיפול הזה, וכמובן יוודא שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן גם לאחר הטיפול. ברוב המקרים החלקה משקמת יכולה לעשות פלאים ולשדרג את מראה השיער פי כמה וכמה מאיך שהוא היה נראה קודם לכן, ורק במקרים ספציפיים מאוד לא ניתן לבצע את הטיפול והחלקה משקמת לא תתאים. האבחון בא לוודא את כל אלו והוא חייב להתבצע על ידי איש מקצוע מומחה בתחום, וכמובן שגם הטיפול חייב להיות כזה בשביל לא לגרום לנזקים ובשביל לקבל את האפקט הרצוי מטיפול מעין זה.

אז אם את רוצה להיראות טוב יותר, יפה יותר, בריא יותר ואסתטי יותר והשיער שלך לא מאפשר לך את זה, החלקה משקמת יכולה להיות הפתרון המושלם בשבילך, פתרון שאת תוצאותיו יראו מיד לאחר הטיפול.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה