שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> נשים -> אופנה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אופנה
 

מעצבת תכשיטים


amitronen

עמית רונן

 
 

כאשר מעוניינים בתכשיט ממש מיוחד, ניתן למצוא אותו אצל  ידועה. הערובה שלכם לתכשיט מעוצב בעבודת יד, שהיא מלאכת מחשבת היא רק באמצעות מעצבת תכשיטים יצירתית שיש לה הרבה שנות וותק וניסיון בעיצוב תכשיטים יוקרתיים ומיוחדים. היתרון של יצירת תכשיט הוא רב, ראשית, לא יראו את התכשיט המעוצב שלכן באף מקום ואתם תרגישו כי אתן מיוחדות. העיצוב והייחוד של התכשיט הוא בדיוק. מיד ניתן להבחין, כי מדובר על תכשיט שמיוצר בעבודת יד. מעצבת תכשיטים תדע מיד את הסגנון של כל לקוחה שמגיעה אליה לסטודיו לעצב תכשיט. מעצבי התכשיטים לומדים היטב את נושא עיצוב התכשיטים ועליהם להכיר את המתכות היקרות, את אבני החן כמו יהלומים ואבנים יקרות אחרות, שיבוץ, עבודה עם שעווה, עבודה בריתוך ועבודה עם מבער. יש לציין כי נדרש דיוק רב, בכדי לייצר תכשיט מיוחד ולדייק בעיצוב הרצוי על הלקוחות.

האם מחיר תכשיטים מעוצבים תלוי בשמה של מעצבת התכשיטים?

ממש כמו באופנה, השם של מעצב ידע ומוכשר, הוא זה שישפיע על המחיר של המוצר, אם זה בגד או תכשיט יוקרתי. ניתן למצוא מעצבי תכשיטים שהם עדיין לא מוכרים, אך הם מוכשרים. לרוב אנשים מגיעים אל מעצבים באמצעות המלצות שונות שהם מקבלים מלקוחות מרוצים וקבועים של אותה המעצבת. גם הסגנון של כל מעצבתיכול להיות שונה, יש כאלה מעצבות שהסגנון שלה הוא אתני, או עתיק ויש שאוהבות את הסגנון המודרני. ממש כשם שצייר יש לו את סגנון הציור שלו. יש נשים שנוסעות אל מעצבת תכשיטים ידועה, הגרה רחוק, רק בשביל לזכות בעיצוב מיוחד של תכשיט שבהן הן מעוניינות.

מרגש להגיע לסטודיו של מעצבת תכשיטים

כאשר אתם מגיעים לסטודיו של עיצוב תכשיטים המראה הוא מרתק ומרגש להמתין לתכשיט שעיצבה המעצבת ולראות את התוצר הסופי. מעצבתתדייק בעיצוב הרצוי של התכשיט. אם אתם מעוניינים בתכשיט יוקרתי עם אבני חן, כדאי כי תקבלו מסמך המראה על ניקיון היהלומים או אבני החן השונות.

לאיזה סטודיו לעיצוב תכשיטים כדאי לגשת?

יש הרבה סטודיו של מעצבי תכשיטים, אך תמיד כדאי להגיע לסטודיו מוכר של מעצבת תכשיטים ידועה כמו הסטודיו של ראומה, הנמצא בתל אביב. תוכלו להתרשם מהמבחר העשיר של תכשיטים אמנותיים, מעשה ידיה של ראומה שכבר מילדות נמשכה לעיצוב תכשיטים וכבר לאחר שחרורה מהצבא, למדה תכשיטנות. ראומה פתחה את הסטודיו שלה בשנת 2002 ומאז, היא שם דבר בעולם עיצוב התכשיטים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה