שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> נשים -> אופנה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אופנה
 

נעלי נשים - נעלי נוחות לנשים מה נשים מחפשות


אייל שפע
 
 

כשמדובר בנעלי נשים ו/או סנדלי נשים נוחות, אלגנטיות ואופנתיות הן המעלות הראשונות שאשה מחפשת.

נתחיל עם נעלי ייבוא

טוב, זה ממש לא סוד שנשים ישראליות יותר ויותר קונות ומחפשות אופנה מחו"ל
גם שוק נעלי הייבוא פורח , נעלי נשים בדגש על נעלי נשים באינטרנט כיום מגיעות פחות או יותר מכל קצוות תבל לארצנו הקטנטונת,
כשגם ילדים וגם מבוגרים רוצים להתלבש (ולנעול) את מיטב האופנה העולמית במחירים שווים לכל נפש.

נעלי נשים באינטרנט מאפשרים בחיפוש נכון למצוא נעלי נשים נוחות מכל רחבי העולם וליהנות מנעליים איכותיות ואלגנטיות ונוחות והחשוב ביותר – במגוון רחב מאוד, ללא צורך בהתפשרות על המחיר. במילים אחרות, ייבוא נעלי הנוחות בשנים האחרונות מאפשר לנשות הארץ מכל הגילאים ליהנות משוק שבעבר, היה ידוע בעיקר רק למבוגרות שבניינו, לרבות שוק הנעליים האורתופדיות. כאשר כיום לא רק נעליים אורטופדיות מבוססות על נוחות.
היצרנים בחול שמים דגש על התאמה ונוחות מוחלטת לכף הרגל כיום אפילו סניקרס איכותיות נחשבות נעליים נוחות ויום יומיות לאישה ולגבר.

מן הצד השני: נעלי נוחות כחול לבן

גם אם נשים לרגע בצד את נושא נעלי הנוחות, עדיין קיימים אנשים רבים בארץ שהמונח "מוצרים כחול לבן" עושה להם טוב על הלב ומעורר בהם חשק עז לקנות מוצרים איכותיים מיצור מקומי.
כידוע, קניית נעליים מייצור מקומי תומך בעסקים קטנים או בינוניים ובכלל, מסייע ביצירת מקומות עבודה ופיתוח שווקים שלא מזמן בקושי פעלו, או פעלו בהיקף קטן.

בנוסף, כשמתמקדים בתחום נעלי הנוחות בפרט, נראה כי בשנים האחרונות התחום חווה גדילה מבורכת של מעצבים ומעצבות מקומיות, מעצבים שמתמקדים ומייצרים נעלי נשים נוחות, אורתופדיות והחשוב ביותר – בסגנון המותאם לאופי ולמזג האוויר הישראלי, וגם הם, במחירים הגיוניים ונוחים לחלוטין. חשוב לזכור שנוחות לא מתבטאת רק בטכנולוגיית ייצור הנעל, אלא גם בסגנון כאמור ובאופן בו הנעל מעוצבת, החל ממידות מסוימות, רוחב הנעל וכד'.

נעליים המתחשבות באיכות הסביבה עוד נתון שאולי יסייע לכן להחליט

עוד מגמה מבורכת שהחלה לתפוס תאוצה בזשים האחרונות היא הדאגה לאיכות הסביבה,
אשר מתבטאת גם בייצור מוצרים מקומיים או בייבוא. יתר על כן, מתקיים כיום בעולם שוק דיי נרחב של נעליים הנכנסות לשוק נעלי הנוחות, שעשויות ממרכיבים ידידותיים לסביבה, מיוצרים בייצור מוסרי וכן, נעליים המשווקות כאיכותיות יותר וככאלה שנועדו לשמש את הלובשת אותן לאורך זמן.

נעלי נשים נוחות כשהן גם ידידותיות לסביבה או טבעוניות למשל  אינן מיוצרות בהכרח בייצור מקומי וודאי שניתן למצוא נעליים אופנתיות וסביבתיות גם מייבוא, אולם עבור מי שמתעניינת בכך, חשוב לקחת את הפרמטר הזה בחשבון, בבואכן לבחור נעלי נוחות לנשים מייבוא או מייצור מקומי.

ולסיכום: אף פעם לא מזיק לברר מהיכן הנעליים שלכם
בנימה הסביבתית שהתחלנו בפסקה הקודמת או סתם עבור כל הנשים שאוהבות לבחור לעומק כל פריט ופרטי הנמצא להן בארון, תמיד טוב לברר עוד על הנעליים: מאילו חומרים הן מיוצרות, היכן הן יוצרו וכמה זמן הן באמת יוכלו לשמש אתכן? מקווים שהצלחנו לסייע לכן לבחור את הנעל הבאה!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה