שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> נשים -> אופנה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אופנה
 

5 עובדות חשובות על צבע שיער אורגני


 
 

נשים רבות מתלוננות על כך שצבעי השיער שלהן משעבדים אותן וגורמים לשיערן להיות שברירי ויבש. יש צדק בדבריהן – צבעי שיער רגילים מזיקים לשיער, אך כיום יש לכך פתרון נפלא – צבעי שיער אורגניים.

מהם צבעי שיער אורגניים?

צביעת השיער עשויה להיות חשובה מאוד לשמירה על המראה הכללי, אך פעמים רבות היא גורמת לנזקים קשים לשיער. צבעים רגילים פוגעים במבנה של השערות באמצעות כימיקלים וממיסים את חומרי ההגנה של הגוף עליהן. כיום מומחים בתחום הקוסמטיקה והשיער הבינו שמדובר בבעיה גדולה, ולכן הם עברו לפיתוח של צבעי שיער אורגניים. צבע שיער אורגני נחשב כצבע שלא מכיל כימיקליים סינתטיים, כך שהוא לא מזיק לשיער.

חמש עובדות שכדאי לדעת על צבעי שיער אורגניים

·         הם היו קיימים משחר ההיסטוריה צבע השיער האורגני הראשון הידוע הוא צבע החינה, בו השתמשו בתרבויות עתיקות לקבלת גוון אדום של השיער. עד היום החינה משמשת במקומות רבים בעולם כצבע שיער, והיא אורגנית לחלוטין, עם תכונות שיקום מרשימות.

·         צבעים אורגניים מחזיקים יותר– צבע שיער אורגני אינו מקלף את שכבות הקשקשת והקרטין של השיער, לעומת צבעים רגילים. קילוף השכבות הללו גורם לדהיית הצבע, אך בזכות כך שהוא לא קיים בצבעים אורגניים, הצבע נשאר ליותר זמן.

·         אפשר לקבל כמעט כל גוון – אם חשבתם שצבעי שיער אורגניים הם מגבילים, אתם טועים. למעשה, ניתן לקבל עשרות גוונים שונים מצבעי השיער הללו, בדיוק כמו בצבע רגיל.

·         מתאים לאנשים עם אלרגיות– קיימים אנשים רבים שיש להם אלרגיה לצבעי שיער רגילים, בעיקר לכימיקלים שנמצאים בתוכם. עבור אנשים כאלו צבע שיער אורגני הוא פתרון מושלם, מאחר ששהוא היפואלרגני.

·         לא מכיל את הכימיקלים שאנחנו רוצים להימנע מהם– צבעי שיער אורגניים אינם מכילים אמוניה, פראבנים ומלחים שונים שמזיקים לגוף ולשיער, לכן הם הבטוחים ביותר לשימוש.

איפה ניתן להשיג את זה?

כיום ניתן להשיג צבעי שיער אורגניים בעיקר במספרות המובחרות. הצפי הוא שתוך כמה שנים הדבר יהפוך למקובל יותר ויהיה ניתן למוצאם בחנויות השונות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה