שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> נשים -> אופנה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אופנה
 

6 דברים לוודא לפני שבוחרים בשמלת כלה לחתונה


שמלת כלה

פורטל מעצבי שמלות כלה בישראל

 
 

הנה מצאת לך שמלת כלה שאת חושבת שמתאימה לך מספיק בכדי שתבחרי להשכיר אותה על פני כל שמלות הכלה האחרות שמדדת עד עכשיו, אבל את עדיין לא בטוחה שאת עושה את הדבר הנכון. אנחנו לא כזה מופתעים כי אנו נתקלים כל יום בכלות לעתיד שלא בטוחות שהם בוחרות בשמלת הכלה המתאימה ביותר עבורם. זה די מובן שזה מאוד קשה לקחת החלטה בהתחשב ששמלת הכלה כל כך חשובה לאיך שתראי ביום החתונה שלך, אבל מתישהו תצטרכי לקחת החלטה.

את צריכה לקחת את שמלת הכלה שאת חושבת להשכיר ולחשוב האם היא עונה לך על 6 דברים שהופכים שמלת כלה לשמלה הנכונה לחתונה.

1. נוחות והתאמה מושלמת לגוף שלך

שמלת הכלה שלך צריכה מצד אחד לשבת עלייך בצורה מושלמת כאילו השמלה נתפרה במיוחד בשבילך, ולא לאף אחד אחד, אך בו זמנית את צריכה להרגיש בה נוח להסתובב ואפילו לרקוד. שאת מודדת את שמלת הכלה חשבי טוב האם היא יושבת עלייך בצורה נוחה ואת יכולה לראות את עצמך הולכת איתה יום שם בלי בעיות.

2. השמלה מתאימה לחתונה

במקרים בהם את מתכננת חתונה בסגנון ייחודי ולא בצורה המסורתית הרגילה באולם אירועים, למשל את רוצה חתונה על חוף הים, אז את צריכה לדאוג להשכיר שמלה לחתונה שתתאים לחתונה הזאת. זה אומר שהעיצוב של השמלה צריך להיות עיצוב שמשתלב בחתונה, ואם לא אז השמלה לא מתאימה.

3. שמלת הכלה עומדת בתקציב שהוגדר

חשוב לוודא שהשמלה שאת רוצה להשכיר מתאימה לתקציב שהגדרת לעצמך עבור השכרה של שמלה. אם לא אז זה מאוד בעייתי בשבילך לבחור בה. דרך מצוינת להימנע ממצבים כאלו היא לקבוע סכום שאת לא מוכנה לעבור אותו ולהודיע מראש למעצבת שמלות הכלה.

4. השמלה יפה לדעתך

הרבה כלות מתחרטות על הבחירה שלהם בשמלת כלה לחתונה כי רק לאחר שהם סיימנו את החתונה הם מבינות שהם בחרו בשמלת הכלה על סמך עצות מחברות או קרובות משפחה אבל לא מהטעם שלהם. חשוב שאת תאהבי את שמלת הכלה קודם ואז לבקש חוות דעת נוספות.

5. השמלה נבחרה אחרי הרבה מדידות

מאוד חשוב לבחור שמלה לחתונה רק לאחר שמדדת מספיק שמלות כלה, לפחות כמה עשרות. אם את בוחרת בשמלת הכלה הראשונה שאת לובשת לא באמת תצליחי להבין מה הכי מתאים לך.

6. הזמן לא דוחק ממך להשכיר שמלה

השמלה לא נבחרה כי את בלחץ לעשות בחירה לקראת החתונה. חשוב להתחיל למדוד שמלות כלה כמה שיותר מהר לפני החתונה בכדי שיהיה לך מספיק זמן למדוד ולשקול את האפשרויות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה