שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> נשים -> הורות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
הורות
 

צילומי הריון - כיצד תבחרי צלמת הריון


אייל שפע
 
 

טרנד צילומי ההיריון שנכנס לחיינו בסערה לפני שנים אחדות לא הולך להיעלם אלא מתמקצע ונהיה פופולארי יותר ויותר, ככל שהזמן עובר, אנו עדים לביקוש ההולך וגובר של נשים בהריון לעשות לעצמן סט צילומי הריון מקצועיים כבוק לתקופה החשובה בחייהן.
כשמדובר על  צילום הריון תחום בו הביקוש גדל וגדל יותר ויותר צלמים ובעיקר צלמות עושות  את ההסבה ונכנסות גם הן לתחום. בעוד צילומי הריון הם בהחלט עניין מבורך, לא כל צלם יכול לספק את התוצאות הרצויות ויש מספר דברים עקרוניים שחשוב מאוד לוודא לפני שבוחרים את צלמת ההיריון שתתעד אתכם במהלך התקופה המשמעותית והנהדרת שלכן.

כיצד נבחר צלמת הריון?

כשמדובר בבחירת צלמת הריון באופן טבעי, נשים ירגישו בנוח יותר להיחשף מול נשים ולכן מספרן של צלמות ההיריון הולך וגדל. על מנת לבחור את הצלמת הנכונה עבורכם כדאי מאוד לעשות בדיקה של מספר צלמות. מעבר למחירים שהם כאמור דבר אשר יש לשקול בכובד ראש,
האלמנט אולי המכריע ביותר בין הצלמת למצולמת היא הכימיה בניכן. היות ומדובר בצילומים אינטימיים, חשוב מאוד לוודא מראש כי קיים חיבור בין השתיים. המצולמת, חייבת להרגיש בנוח לחשוף את עצמה במהלך ההיריון, ורק צלמת בעלת ניסיון וגישה לסוג צילומים אלו תדע כיצד להוציא את המיטב מהאישה העומדת מולה וראויה לבצע את הצילומים.

כאמור החיבור בין המצולמת לצלמת חשוב ביותר. מעבר לכך, יש דברים נוספים שכדאי להקפיד עליהם, כמו מה הניסיון של הצלמת, האם היא מקובעת בלוקיישנים או קשובה לצרכי הלקוחה, האם יש לה תיק עבודות שמוצא חן בעיניכן וכמובן, מה את כלקוחה מקבלת בסיום הסשן. מהי כמות העותקים? האם התמונות עוברות עבודת פוטשופ ופרטים טכניים נוספים.


לוקיישנים מקובלים

צילומי הריון זאת מזכרת שנשארת ל נצח ואתן בשום פנים ואופן לא רוצות לזכור את ימי הצילום כטראומטיים. לכן, ערכו שיחות ופגישת הכרות עם הצלמת המיועדת, כדי להבין אם יש חיבור ואינטראקציה חיוביות כמו כן, סכמו את סוג הלוקיישן בו יתבצעו הצילומים.

בנושא הלוקיישנים / מיקומי הצילום יש לנו שתי גישות
הגישה הראשונה היא הגישה הביישנית יותר צילומי הריון בסטודיו או צילומי הריון בבית , בה המצולמת מעדיפה לא לצאת מגבולות הסטודיו, ולבצע את כל הצילומים בתוך סטודיו הצילום של הצלמת לחליפין ניתן לבצע צילומי הריון בביתכן בעזרת הציוד המתאים. הגישה השנייה, היא צילומי חוץ בלוקיישנים פופולאריים כמו טבע ושדות ירוקים המאפשרים רקע צבעוני ופורח. חוף הים על רקע השקיעה, אלו צילומים באור טבעי ובמיקומים תואמים את עוצמת החוויה שאנו רוצים להעביר. הדבר החשוב ביותר הוא כמובן לבחור את הלוקיישן בו המצולמת תרגיש הכי בנוח שהיא יכולה ובהתאם לאישיותה יש כאלו שתבחרנה הן בצילומי סטודיו והן בצילומי חוץ משלימים.

לסיכום: צילומי הריון הם צילומים שיכולים להיות חושפניים, ולכן חשוב להקפיד בבחירה, על מנת שהאם שבדרך תרגיש ותצא הכי טבעית שאפשר בנוסף חשוב לבחור רק את הלוקיישנים בהם היא תוכל להרגיש נוחות מרבית. אין ספק שהחיבור עם הצלמת הוא הכרחי, וצלמות ממליצות לעתים על לוקיישנים שבהחלט מצולמים היטב, אבל בסופו של דבר ההחלטה הסופית היא של המצולמת וזהו פרט שחשוב לזכור לכל אורך הדרך. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה