שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> נשים -> זוגיות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות
 
נשים חרדיות עובדות כיום בענפים רבים במשק, בגיבוי ובתמיכת רבנים,  נשאלת השאלה א"כ מדוע אין בנמצא פוליטיקאיות חרדיות
המשך קריאה
הצעד הראשון לאהבה שמחה הוא בחירת המקום הנכון לפגוש גבר. אתרי הכרויות מושלמים לכך: על פי הסטטיסטיקה, זוגות שנפגשו באינטרנט יוצרים לרוב מערכות יחסים מוצלחות והרמוניות. אך חשוב לבחור במשאבים מוכחים ובטוחים עליהם רשומים אנשים אמיתיים, שמטרתם למצוא מחצית שנייה
המשך קריאה
גם אם לא תבקש, יהיו אלו שינדבו לך שלל טיפים והמלצות באשר לרכישת טבעת האירוסין המושלמת. בעת שתודיע לחברים הטובים ביותר שאתה מתכוון להציע את ההצעה המרגשת לאהובתך, כל אחד מהם ירצה לקחת חלק במסע החד פעמי – זה שתעבור פעם אחת בחיים.
המשך קריאה
שיטת tatמיועדת בין היתר להתמודד עם חרדות ולכן היא מומלצת עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים.
המשך קריאה
  הפסוק הזה המופיע ב-'אשת חיל' מתוך ספר משלי מתאר בצורה הטובה ביותר את התלמידות שלי. נשות חיל אשר מבקשות לשלב בין קריירת אופנה לבין  חיים צנועים ומסירות למשפחה.
המשך קריאה
זה לא סוד שהמון נשים מחכות חיים שלמים לרגע שבו הגבר שלהן יוציא בפניהן טבעת אירוסין, יכרע ברך ויגיד את אותן מילים מרגשות. בעוד מרבית ההצעות מתחילות ברכישת טבעת אירוסין במבצע חשאי הנערך על ידי הגבר, ישנם הגברים שמצליחים בדרך לא דרך לערב את בנות הזוג שלהם בתהליך רכישת הטבעת. איך זה קורה?  
המשך קריאה
הליך הגירושין הוא נושא לא קל, ישנם המון רגשות, מעורבים ובין כל זה צריך לייצר תהליך שיגרום לשני הצדדים להיפרד באופן חיובי, לא תמיד דרך זו מובילה לסיום חיובי וזה מאד מצער, לכן אם אתם נמצאים בהליך גירושין אל תישארו מאחרו והתייעצו עם אדם מקצועי מגשר גירושין שייתן לכם את הטיפים ויוביל את הדרך הנכונה עבור שניכם. אל תעשו זאת לבד.
המשך קריאה
ישנם צעצועי מין מחומרים שונים. רובם מחומרים רפואיים, תרכובות גומי למיניהן וכו'. ישנם גם צעצועי מין מחומרים יותר קונבנציונאליים כמו זכוכית, מתכת ועוד. האם הם יעילים באותה מידה ? האם הם מהנים ?
המשך קריאה
1-9 מתוך 9

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה