שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> נשים -> זוגיות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות
 

ויברטורים הם חברים טובים בכל גיל


אסנת
 
 

כאישה צעירה לא ידעתי מה זה. החנויות היו דוחות והתרחקתי מהנושא של צעצועי מין. עם השנים הבנתי שחברים רוטטים הם אחד האקססוריז השיקים שכל בחורה צריכה. יש לחברים הרוטטים מקום בכל שלב בחיים, גם אם בכל פעם בצורה אחרת:

לרווקות צעירות הויברטור תורם לאוננות, סתם לפורקן מתחים, בלי או עם פנטזיה עליו או או עליה או על סקס פרוע. לא צריך לקפוץ לסיטואציות שנתחרט עליהן, אבל גם לא צריך לוותר על מין!

הויברטור מעודד חקר הגוף, סוגי המגע וההנאות ומקדם סיפוק מיני גם בזוג.  

בזוגיות המתמסדת, הויברטור משפר מין גם לבד וגם באינטימיות של הביחד. אלו ערוצים משלימים, החוויה שונה לגמרי. החבר הרוטט עושה נעים ונחמד ומסייע לחיי מין כייפים גם בתקופות של עומסים, מתחים ועייפות. להיפך, דווקא בתקופות אלו, מיניות חיה וקבועה תורמת לאיזון, לבריאות הנפשית והפיזית, ולזוגיות. אפשר בלעדיו, אך החבר הרוטט עוזר מאד! זה גם זמן טוב לחפש צעצועים חדשים ושונים, ביחד.  

עם הבגרות יש פחות רתיעה, יותר בשלות ובדרך כלל נשים נפתחות אף יותר להנאות המין. אוסף הצעצועים גדל, מגוון ההזדמנויות להשתמש בהם גדל אף הוא.

בגיל השלישי המין לפעמים נזנח – כמה חבל! עם מעט חומר סיכה והרבה זכרונות טובים, החבר הרוטט הקטן יסייע להחזיר את החיוניות לחיי המין ולשפר את החיים בכל מובן.

אין על הויברטורים והצעצועים השונים לסוגיהם וגווניהם – הם מעניקים תוספת קטנה של חיוניות והנאה ומסייעים לקיים חיי מין מספקים, בצורות שונות, בשלבים שונים של חיי האישה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה