שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2449
מאמרים: 7482
Like: 59
מאמרים -> נשים -> זוגיות
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זוגיות
 

מתגרשים בתבונה


aviisraeli
 
 
גישור גירושין איך מתחילים?

את תהליך גישור גירושין יש להתחיל עם עו"ד מומחה בתחום, התייעצות מראש עם גורם מקצועי ילווה את התהליך באופן פעיל, וחוקי. עו"ד העוסק בתחום גישור גירושין יידע בדיוק כיצד לעבור יחד איתכם את התהליך. הליווי בעזרת עו"ד מומחה יניב תוצאות טובות. הוא משלב את תהליך הגישור יחד עם רגישות הלקוח ובנוסף כיצד יש לפעול בכל מיני מהלכים כאלו ואחרים. לכן פניה אל גישור גירושין יכולה בהחלט להיות לכם כעוגן בטוח. בעזרת עו"ד תוכלו לדעת בדיוק אילו טפסים, אישורים או מסמכים עליכם להביא, יחד עם זאת אם מדובר בפרידה שיש גם ילדים כמובן שהמקרה הוא שונה ולכן ייעוץ וסיוע במשמורת הילדים בהחלט יקל כמה שניתן על תהליך הגירושין.

השפעה של תהליך הגירושין

זוגות המחליטים להיפרד חוששים מאותו מעמד שיכול להשאיר אותם פתאום לבד, או שצריכים פתאום לדאוג לעצמם ואם יש ילדים אז גם לילדים, זהו שלב קריטי שיש לחשב אותו היטב. אבל לא צריך לחשוש ממנו ניתן למצוא פתרונות שיכולים לגשר על כך ובכך השפעתו של תהליך הגירושין יהיה מתון יותר. לכן סיוע של עו"ד מקצועי מומחה בתחום יכולה להיות יעילה ביותר.

נמצאים כעת בתהליך פרידה? רוצים להתייעץ עם עו"ד מומחה בתחום שיציג לכם את כל הקלפים על השולחן ויעזור לכם בתהליך מורכב זה? עו"ד מנחם כהן הוא אחד המומחים בתחום גישור גירושין, מוסמך ובקיא בכל תחומי הסכמי גירושין כאלו ואחרים. לכן אל תהססו או תחקו ליום המחר התקשרו עוד היום וקבלו ייעוץ מהמומחה בתחום גירושין. למידע נוסף טיפים ועצות לחצו כאן .


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה