שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 
תנאי מזג האוויר הישראלי עוברים שינוי משמעותי בשנים האחרונות, בעיקר בעקבות אירועי ההתחממות הגלובלית. אם בעבר, ניתן היה לעשות שימוש בקרקע לחה ורטובה לטובת גידולים עדינים
המשך קריאה
שוק הדשא סינטטי הולך וגדל במהירות. הגדילה מונעת מ שילוב של טכניקות ייצור טובות יותר בשילוב עם המודעות הגוברת בנוגע להטבות הסביבתיות והכלכליות לטווח הארוך.
המשך קריאה
שירותי ביובית: מתי נזדקק להם ואיך נימנע מהם שירותי ביובית זהו שירות פתיחה של צינורות ביוב מרחביים ומרכזיים בדרך כלל מדובר בצנרת הבניין או הצנרת העירונית שמצריכה לחץ אדיר או שאיבה בכמויות גדולות שרק רכב ביובית יכול לספק.
המשך קריאה
אנשים רבים בכל רחבי הארץ חווים מידי כמה חודשים סתימות ענק אשר גורמות לכל האזור להיות מושבת.
המשך קריאה
חשוב לומר כי ישנם אזורים בארץ בהם מערכות האינסטלציה ישנות מאוד, מה שאומר כי הן מייצרות בעיות תדירות במיוחד.
המשך קריאה
למרות שלא צריך לסיים אוניברסיטה או להשלים תואר שני בבוטניקה כדי להצליח בתחום ההידרופוניקה, יש לשים את הקלפים על השולחן ולהיות כנים - קצת עזרה נחוצה, הידרו גרו שופ, לפחות בהתחלה.
המשך קריאה
עכברים וחולדות- המכרסמים: לצערנו כאשר אנו מדברים על בעיית המכרסמים ברור לנו, כי אין מדובר רק בנזק כבד שעלול להתחולל לרכוש, אלא מעבר לכך מדובר על חיות מסוכנות בהחלט שעלולות להוות נזק בריאותי מתמשך גם בהיותם נושכות וכמובן בשל העובדה שהן נושאות חיידקים מחוללי מחלות.
המשך קריאה
הדברה מתקדמת להרחקה של בעלי חיים מזיקים
המשך קריאה
של מה שחשוב לבקש מהצוות שיגיע לבצע את ההדברה בשבילכם
המשך קריאה
מחפשים שירותי הדברה בפתח תקווה? פתח תקווה זו העיר החמישית בגודלה בארץ (מבחינת אוכלוסייה). זוהי אחת מהערים הראשונות שיוּשבו, אך היא עדיין מוקפת שדות ופרדסים, אשר גורמים לכך שכמעט בכל בית רוכשים שירותי הדברה לפחות פעם אחת. במאמר זה נסביר כיצד מתנהל מדביר מקצועי ואמין, ומדוע אנו ביהודה הדברות מאמינים בגישת הדברה ירוקה.  
המשך קריאה
1-10 מתוך 36 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה