שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 
למרות שלא צריך לסיים אוניברסיטה או להשלים תואר שני בבוטניקה כדי להצליח בתחום ההידרופוניקה, יש לשים את הקלפים על השולחן ולהיות כנים - קצת עזרה נחוצה, הידרו גרו שופ, לפחות בהתחלה.
המשך קריאה
עכברים וחולדות- המכרסמים: לצערנו כאשר אנו מדברים על בעיית המכרסמים ברור לנו, כי אין מדובר רק בנזק כבד שעלול להתחולל לרכוש, אלא מעבר לכך מדובר על חיות מסוכנות בהחלט שעלולות להוות נזק בריאותי מתמשך גם בהיותם נושכות וכמובן בשל העובדה שהן נושאות חיידקים מחוללי מחלות.
המשך קריאה
הדברה מתקדמת להרחקה של בעלי חיים מזיקים
המשך קריאה
של מה שחשוב לבקש מהצוות שיגיע לבצע את ההדברה בשבילכם
המשך קריאה
שוק הדשא סינטטי הולך וגדל במהירות. הגדילה מונעת מ שילוב של טכניקות ייצור טובות יותר בשילוב עם המודעות הגוברת בנוגע להטבות הסביבתיות והכלכליות לטווח הארוך.
המשך קריאה
מחפשים שירותי הדברה בפתח תקווה? פתח תקווה זו העיר החמישית בגודלה בארץ (מבחינת אוכלוסייה). זוהי אחת מהערים הראשונות שיוּשבו, אך היא עדיין מוקפת שדות ופרדסים, אשר גורמים לכך שכמעט בכל בית רוכשים שירותי הדברה לפחות פעם אחת. במאמר זה נסביר כיצד מתנהל מדביר מקצועי ואמין, ומדוע אנו ביהודה הדברות מאמינים בגישת הדברה ירוקה.  
המשך קריאה
הדברה היא תהליך מקצועי ומובנה אשר מתאים את עצמו בכל פעם לסוג המזיק עצמו. שיטות שונות להדברה וחומרים שונים המתאימים את עצמם בכדי לתת פתרון מהיר יעיל ויסודי. קראו עוד על הדברת מזיקים במאמר שלפניכם..
המשך קריאה
הנושא של איכות הסביבה ושמירה עליה עולה לכותרות בצורה מתמדת בשני העשורים האחרונים בגלל המודעות הגוברת של אנשים לנושא הזה והעברת מידע מהירה באמצעי התקשורת השונים. אנשים פרטיים, עסקים ומפעלים למיניהם עושים כיום מאמצים ניכרים על מנת לשמור על הסביבה באמצעות מחזור, טיהור של חומרים שונים ועוד מגוון תהליכים שנועדו לתקן נזקים סביבתיים מחד ולמנוע נזקים עתידיים מאידך. בכל הנוגע למפעלי תעשייה, הנושא של טיהור שפכים הוא חשוב ביותר, שכן הם מייצרים פסולת בכמויות גדולות שחשוב לנקות אותה ולהשתמש בתוצרי המים כמי קולחין לצרכי חקלאות. על מנת שניתן יהיה לעשות זאת, יש צורך במכונותת גדולות שתוכננו למטרה הזו ויכולות לטהר כמויות מסיביות של פסולת בצורה טובה.
המשך קריאה
הזמנת בעל מקצוע באיזור אור עקיבא לדודי שמש יכולה להיות מסובכת דודי השמש בישראל הם כמעין פתרון קסם לחימום המים: אנרגיית השמש כל כך חזקה בישראל שזה נראה מעין בזבוז לא לנצל את זה. דוד השמש משתמש באנרגיה אותה הוא קולט מהשמש על מנת לתעל את האנרגיה לחימום המים. אבל הזמנת בעל מקצוע באור עקיב לדודי שמש יכולה להיות מסובכת. מה, אם כן, צריך לדעת לפני שמזמינים אלינו בעל מקצוע הביתה באיזור אור עקיבא?
המשך קריאה
כיצד התפתח השימוש בגז טבעי בישראל ומה עומד במרכז הויכוח הציבורי
המשך קריאה
1-10 מתוך 32 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה