שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

ביובית מתי נזדקק לשירותי ביובית


אייל שפע
 
 

על רכב הביובית

זהו כלי רכב עוצמתי שתפקידו  שאיבה של נוזלים שהצטברו כגון מי גשמים שגורמים הצפת מבנים כמו מקלטים איזורי חנייה תחתיים ותכולה שנסחפה על יידי הגגשם למרתפים ומקומות המצויים מתחת למבנים, לחליפין מדובר בשאיבה של מי שופכין, שומנים של מפעלים שלא נוקזו כראוי והביובית יכולה לפתור את הבעיה לרבות שאיבה של חומרים דליקים ומסוכנים.

כיצד מצטברים מים ונוזלים עד כדי שצריך לשאוב אותם.

סתימות ביוב שנוצרות על ידיי השלכה בלתי מתחשבת של דייריי הבניין, כגון מגבונים נירות ניקיון וטואלט ומוצרים שאינם תואמים לתפקוד הביוב ביום יום וסותמים אותו. לעיתים מדובר בהסתיידות צינורות עקב הצטברות אבנים או שמנים שאינם מסיסים וגורמים להיצרות הצינורות עד סתימתם . גורמים חיצוניים הגורמים לסתימות הביוב. סחף עקב גשמים של חלקי עצים וענפים שורשים ורקב שנכנסים לצינורות הביום סותמים אותם ולפעמים אף מנקבים אותם.

 שירותי ביובית מתי נזדקק להם?

נתקלתם בבניין שלכם בבעיה אקוטית שפוגעת בכל דיירי הבניין  ומוציאה את הניקוז של הביוב מכלל תפקוד?
אתם לרוב צריכים להזמין שירותי ביובית המסוגלת להתגבר על סתימות במערכת המרכזית, התהליך כולל שאיבה של הביוב לאחר איתור הסתימות בצנר, ניקוי הצנרת בצורה מקצועית, כאשר הפתיחה הראשונית תעשה לרוב על ידיי הפעלת לחץ גבוה בתוך הצינורות שתדחוף את הגורם לסתימה  למקום שם ניתן לשאוב אותו ולהוציאו בשלמותו עד שהצינורות יהיו נקיים וגורמי הסתימה והסחף.

גם כאשר הבעיייה היא  במאגרי מים שנסתמו עקב הצפות וסחף הביובית מסוגלת להתגבר על כך לרבות מים עומדים שהצטברו ומונעים מעבר כלי רכב כגון בחנייונים או מרתפים

לעיתים קרובות איתור הסתימה תעשה ע"י צילום תרמי שמאפשר מיקוד ואיתור סתימות ניסתרות שלא ניתן לגלותם בעיי רגילה.לעיתים האיתור יעשה ע"י שליחת רובוטים המצדלמים בתוך מערכת הביוב זאת בצורה אופטית.

כדי להימנע מתופעות אלו יש לדעת שחלקן הינו בשליטתנו ומצריכים תחזוקה שוטפת אבל כמו כל תחום סוף מעשה במחשבה תחילה וכשמדובר בצנרת חדשה על קבלנן הצנרת לתכנן את הנחת הצינורות בהתאם לתוואי הקרקע שיכלול את תוואי ההתחברות לצמתי הביוב העירוניים או האחרים שמקיפים את הפרויקט לו נדרשת פעולת התכנון של הביוב לתפקוד עתידי שיהיה עד כמה שניתן חף מבעיות של סתימה והצפה. והבחירה בחברה קבלנית בעלת ניסיון יכולה למנוע הסתבכויות ומפח נפש בעתיד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה