שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

ביובית - פתרון לבעיות חוזרות ונשנות


cohen arik

כהן אריק

 
 

ביובית - ישנם אזורים בהם נדרש להזמין את שירותיה של הביובית הגדולה כל כמה חודשים בשל בעיות אינסטלציה חוזרות ונשנות. על כן במקרים כאלה ניתן לעשות מנוי שנתי לשירותי הביובית ולהוזיל עלויות בצורה משמעותית.

שלושה אנשי צוות - השפעה ישירה על המחיר אותו תידרשו לשלם

חשוב לומר כי הביובית על פי רוב מגיעה מצוידת בשלושה אנשי צוות מה שאומר כי המחיר שתדרשו לשלם עבור שירותיה של הביובית לא יהיה נמוך במיוחד. על כן במידה ואתם גרים באזור בו מערכות האינסטלציה הונחו לפני שנים רבות ללא כל חידוש ושיפור ואתם חווים בעיות אינסטלציה חוזרות ונשנות כל כמה חודשים, מומלץ מאוד כי תעשו מנוי שנתי עבור שירותי הביובית ותצליחו להוזיל עלויות.

בדקו היטב את מקור הבעיה

חשוב לומר כי הביובית החוזרות ונשנות כל כמה חודשים על פי רוב מקורם הוא במערכות אינסטלציה בעייתיות או בבעיות גדולות ומקיפות בהם לא מטפלים כמו שצריך. ישנה בעיה נפוצה מאוד בחלק גדול מאזורי ישראל העונה על השם שורשי העצים. בעיית שורשי העצים נובעת מחדירתם של שורשי העצים אל עומר צינורות הביוב על מנת ליהנות ממים ומזון ללא הגבלה. על כן במקרים אלה במידה ולא יטפלו בבעיה מהשורש שלה, היא תחזור כל כמה חודשים.

ישנן בעיות אשר לא מצריכות את שירותי הביובית כלל

חשוב מאוד להקפיד להבין מהי הבעיה אשר בגינה אתם נאלצים להזמין את שירותי הביובית כל כמה חודשים. במידה והבעיה היא אכן בעיית שורשי העצים חשוב מאוד שתדעו כי עליכם להזמין את שירותו המדביר ולא את שירותי הביובית או האינסטלטורים. ישנם חומרים רבים אשר יכולים להגיע אל שורשי העצים אשר חודרים אל עומק צינורות האינסטלציה שלכם ולנטרל אותם ללא בעיה. על כן במידה ואתם שמים לב כי הבעיות חוזרות על עצמן כל כמה חודשים, וודאו כי הבעיה אכן נובעת בגלל מערכות האינסטלציה שלכם ולא בשל שורשי העצים החודרים אל עומק הביוב.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה