שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

ביובית - תקלות רבות


cohen arik

כהן אריק

 
 

במקרים אלה הם מזמינים את שירותיה של הביובית אך כעבור כמה חודשים תמימים התקלה חוזרת. חשוב לדעת כי ישנם אזורים בהם מערכות האינסטלציה מעט בעייתיות, מה שאומר כי תקלות אינסטלציה חוזרות ונשנות יהיו בתדירות גבוה.

בדקו היטב את מערכות האינסטלציה השונות

אינסטלטור - על כן חשוב לדעת לפני שאתם חושבים לעבור דירה, כי מומלץ מאוד לבדוק מה טיב מערכת האינסטלציה באזור על ידי שאילת דיירים ותיקים ועוד. חשוב להדגיש כפי שהבאנו לעיל, בשל העובדה כי צינורות האינסטלציה מצויים מתחת לפני השטח ואנו לא רואים אותם אנו נוטים פעמים רבות כלל לא להביא בחשבון את הנשוא. על פי רוב תקלות אלה יהיו תקלות אשר נמצאות מחוץ למחשבתנו זמן רב מה שכנראה גרם להן להפתיע אותנו. אחת הבעיות היותר נפוצות אשר תמיד תופסת אותנו לא מוכנים היא בעיית האינסטלציה.

הכול מתחיל מהבעיות הקטנות

בעיות אינסטלציה רבות מסוגלות לגרור אחריהן בעיית אינסטלציה גדולה ומקיפה אשר תצליח לשבש את סדר היום של בניין שלם, בית ספר שלם ואף מפעלים גדולים. על כן ניתן לומר כי תקלות אינסטלציה מקיפות עלולות לגרום לנזקים כלכליים עצומים במידה וישביתו מפעלים גדולים או בתי עסק מצליחים. חשוב להכיר את משאית האינסטלציה הגדולה העונה על השם ביובית. אז במידה ובעיית האינסטלציה שלכם תפסה אתכם בדירתכם, דבר ראשון שעליכם לבדוק זה האם בעיה זו נמצאת גם אצל השכנים שלכם. במידה ולא תדעו כי בעיה כנראה נקודתית ולא גדולה מידי, מה שאומר ששירותיו של האינסטלטור הפשוט יספיקו. אך במידה ולאחר בירור קצר מתגלה שכל הבניין כולו סובל מבעיית האינסטלציה הזו, כנראה שמדובר בתקלה בסדר גודל אחר לגמרי.

בעיית אינסטלציה גדולה ומקיפה

אינסטלטור בתל אביב - בעיית אינסטלציה אשר מצליחה להשבית בניין שלם על פי רוב מקורה בצינורות היותר גדולים ורציניים אשר אין באפשרותו של האינסטלטור להגיע אליהם. על כן במקרים כאלה יש להיעזר בשירותיה של הביובית. הביובית כפי שאמרנו לעיל היא משאית אינסטלציה גדולה מאוד. משאית זו תצליח ביתר קלות לשאוב את כל המפריע לזרימת המים התקינה בצינור הביוב שלכם. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה