שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2286
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

דברים שחשוב לדעת על ציוד מתכלה


איציק דר
 
 

חלק גדול מציוד המעבדות בו נעשה שימוש בתעשיות השונות משתייך לקטגוריה של ציוד מתכלה.
הסיבות לכך הן רבות וטמונות בין היתר בעובדה שבמקרים רבים ציוד מתכלה הינו בטיחותי יותר לשימוש, סטרילי יותר ומתאים באופן פרטני לאותם הצרכים של המעבדה אליה הוא מיועד -  כמובן שאלו רק חלק מהסיבות בגינן ישנה עדיפות לעשות שימוש בסוג ציוד זה.

אחד מהפריטים המבוקשים ביותר על ידי המעבדות השונות אשר משתייך במקרים רבים לקטגוריה של ציוד מתכלה הוא מד חומציות.
מד חומציות מיועד למדידה של רמת החומציות (ph)ומשמש תעשיות שונות ובין היתר בתעשייה הכימית, התעשייה הביוטכנולוגית ותעשיית המזון.
בכדי ליהנות מכל היתרונות השונים של ציוד מתכלה למעבדות בכל התעשיות - קיימת חשיבות גבוהה לברור בצורה מוקפדת את החברה ממנה מוזמן הציוד.
חשוב לוודא שמדובר בחברה בעלת מוניטין ושם בתחום בו היא עוסקת. בנוסף, כדאי לבדוק שהציוד אותו היא מציעה הוא אכן ציוד איכותי ומקצועי, אשר לוקח בחשבון את כל הצרכים של המשתמש בו.
כך שגם אם אתם תרים אחר מד חומציות וגם את אתם מחפשים כל סוג של ציוד מתכלה מסוג אחר – כדאי לוודא את הפרטים הללו עוד בטרם ההזמנה, וזאת בכדי להימנע מסיכונים שונים אשר מהווים חלק משימוש בציוד הזה.
כך יוצא שאם גם אתם תרים אחר ציוד מתכלה לכל מטרה, הקפידו לברור בקפידה את החברה אשר עומדת מאחורי הציוד וודאו שאכן מדובר בחברה מקצועית ומנוסה אשר מקפידה על סטריליות ועל איכות הציוד. בסופו של דבר, כאשר מדובר בציוד בעל חשיבות כה גבוהה כמו ציוד למעבדה – לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים וחשוב לוודא שאכן מדובר בציוד ברמה הגבוהה ביותר האפשרית. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה