שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

הדברה במרכז - בשביל זה יש גברים בעולם


goren assa
 
 
כולנו עברנו את רגעי האימה האלו: את עומדת דום באמצע החדר, השערות שעל היד שלך סומרות, הבעה קפואה על הפנים, ואז את משחררת מתוך גרונך צעקה חדה בקול לא שלך: "אמאאאא, ג'וקקקק"! כל הבית נכנס לדריכות, החבר בעל התושייה שלך, מתרומם ממקום מרבצו על הספר מול הטלוויזיה, מניח את הבירה על השולחן, מקפל שרוולים, חולץ את כפכפו ותר בעינו אחר המזיק. החבר מזיז כל ארון, מרים כל ספה, אבל אין זכר למזיק. את כמובן נשארת עומדת על הכיסא מתצפתת ממעוף הציפור, רק כך את יכולה לעזור. אין שום סיכוי בעולם שכף רגלך תדרוך שוב על הרצפה כל עוד הג'וק הזה מסתובב לו חופשי. 
החבר מרים אלייך עיניים של ייאוש במבט של, ניסיתי הכל, הוא נעלם. אבל אותך זה לא מעניין, את לא יכולה לישון, לאכול ובטח שלא לטייל חופשי בבית, חרדה מהמחשבה שהוא יקפוץ עלייך ממש מעבר לפינה. אחרי שעה של נדנודים חוזרים ונשנים והבטחה שהכל יהיה בסדר, החלטת לרדת מהכיסא, גם כי היית חייבת ללכת לשירותים, אבל ברגע שהנחת את רגלייך על הרצפה, מרפי הגיע והמזיק איתו, ושוב פעם נשמעה צרחה מקפיאת אוזניים: "הוא חזררררר!!" צעקת לחבר, שקיפץ מהספה והספיק להנחית על הג'וק את המכה. "מה הייתי עושה בלעדייך", אמרת לו בעודו מרים אותך בידיו החסונות אל עבר הספה.
 
כאשר התדירות גבוהה רק הדברה
 
כאשר מדובר ביותר ממזיק אחד, והתדירות שלו גבוהה, כבר אינך יכולה להסתמך על רק על החבר שיבוא להושיע. את צריכה לקרוא לבעל מקצוע שזהו תפקידו: הדברה, הריגה או הרחקת מזיקים הנמצאים באזור המחיה שלנו. המזיקים יכולים להיות כל דבר; החל מיתוש, נמלה או פשפש, עד למקק, עכבר ונחש. הדברה היא תהליך מקצועי ומובנה אשר מתאים את עצמו בכל פעם לסוג המזיק עצמו. שיטות שונות להדברה וחומרים שונים המתאימים את עצמם בכדי לתת פתרון מהיר יעיל ויסודי.
 
הדברת מזיקים במרכז
 
יהודה הדברות היא חברה ותיקה, בעלת רשיון המשרד לאיכות הסביבה וניסיון של יותר מ-15 שנה. החברה מספקת הדברות לכל סוגי המזיקים והזוחלים, ובין היתר מתמחה בביצוע הדברה ירוקה. 
שירותי הדברה במרכז, לכל סוגי הלקוחות פרטיים או עסקיים בעלי מחסני מזון, או מסעדות. 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה