שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

הדברה בפתח תקווה


goren assa
 
 

הדברת מזיקים

הדברה בפתח תקווה מתבצעת לרוב בסדר הזה, פונים לעזרתו של מדביר מקצועי והוא שואל אתכם מהם סוגי המזיקים מהם יש להיפתר ובאיזה שטח (בית, אולם, חוץ). פעמים רבות אלו הם מקקים, עכברים, פשפשים, נמלים, נחשים – ולמעשה אין מזיק נפוץ שמדביר מקצועי לא יכול להעלים. לפי גישת החיים הירוקה, כל עוד אפשר להרחיק את המטרד, למשל לגרש יונים או לשחרר חיות לכודות הרחק-הרחק בשדה, זה ייעשה. בכל מקרה אחר, החומרים יותאמו במדויק לזן שיודבר.

בטיחות וניסיון

פנו למדביר שאתם בטוחים שלא יאכזב אתכם. לא חסרים סיפורי אכזבה על הדברות שכשלו בגלל עבודה שטחית. חברת יהודה הדברות קיימת למעלה מ-15 שנה, וצברה קהל לקוחות אשר יודע שמהרגע שבוצעה ההדברה – השטח פנוי. בנוסף, יש לוודא שחומרי ההדברה של המדביר עומדים בתקני הבטיחות ושיש לו רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה. מדביר אמין יעבוד במשך 24 שעות ויעניק שירות אדיב וקשוב לכם.

הדברה ירוקה – שיטה מנצחת

ניתן לחסל מיני מזיקים בשיטה ירוקה, ביניהם: תיקנים, דבורים, צרעות, נמלים, טרמיטים, פרעושים, קרדית האבק, עכברים וחולדות, נחשים ועוד. מוצרי ההדברה הם אורגניים ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה, שומרים על המאזן האקולוגי ולא פוגעים בבני האדם והחיות. כך תוודאו שלמדביר יש ניסיון בהדברה ירוקה:

·         סוג החומרים – השוו בין חברות לפי הידע והדיוק שהן מפגינות בציון חומרי ההדברה הירוקה.

·         מועד ההדברה – מדביר מקצועי יודע מתי מדובר בתקופת דגירה של מזיקים, ומתי כדאי לפעול.

·         אכפתיות – אם חשוב למדביר שההדברה אצלכם תצליח, הוא יציע צעדי מניעה כמו איטום, ניקיון וכו'.

גישה ירוקה בכל תחום

אנו ביהודה הדברות מתחשבים בטבע ובעולם הסובב ובוחרים להיטיב איתם. שיטת ההדברה האלקטרונית מנצלת נקודות תורפה של מזיקים רק כדי להעלים את נוכחותם מביתכם; הם מסתלקים בגלל צלילים או שדה אלקטרו-מגנטי ששובש. בהדברה הצמחית אנו משתמשים רק בחומרים אורגניים. ישנו סוג הדברה נוסף, הדברה ביולוגית, שיטה מנצחת מבחינת בטיחות שבה אנו מביאים חרקים מזיקים למקום בכדי להעלים חולדות, נמלים ועוד. בכך נשמרת דרך הטבע כמו שהיא ורק מאפשרת לזנים הנכונים לפרוח במקומות שיועדו להם.

מענה מקיף וכולל לבעיה

בשילוב אהבתנו לעולם החי כמו גם רצוננו שלא תצטרכו לסבול בגללו, גיבשנו שיטות עבודה מעולות להרחקה והעלמה של מזיקים אבל בלי נזק מוסרי ופיזי לסביבה. אנו גאים להציע את שירותינו האמינים להדברה בפתח תקווה, כזו שתשיב את השלווה לחייכם בבית, בגינה, במשרד, במחסן, באולם ובשדה – היכן שתבחרו.

 

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר בכל אחת מהצורות במוצעות באתר ולתאם מועד ביצוע הדברה בפתח תקווה

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה