שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

הדברה- פתרון לטווח ארוך- הרחקת בעלי חיים


יולי גולד

יולי גולד

 
 

לרוב בני האדם ישתמשו המלכודות עכברים וברעל עכברים על מנת למגר את בעלי החיים הלא רצויים הללו. ואולם, חשוב לזכור ולהזהיר, כי רעל זה בשל היותו מסוכן ומכיל חומרים קשים ביותר הפוגעים במטרה מכוונת תחילה במערכות הנשימה והעצבים של בעלי החיים המכרסמים – עלול חלילה גם לפגוע בבני האדם הקרובים אליו. אמנם בדרך כלל רוב האנשים יישמרו וייזהרו ממנו, אך תינוקות וילדים קטנים עשויים בהחלט להיפגע באופן חסר תקדים.

על כן, ראוי תמיד להזמין חברת הדברה מקצועית ובעלת ניסיון כדי לקבל טיפול יעיל, מהיר אבל גם זהיר ומוקפד למען המטרה של הרחקת בעלי החיים.

מקקים, נמלים, עכבישים- בעלי החיים הקטנים והלא רצויים- הם באמת סמל הלכלוך וחוסר ההקפדה על סדר והיגיינה. מדובר על בעלי חיים קטנים שאינם רצויים, בעלי חיים שמגיעים לבית ומתנחלים בפינותיו. לרוב הם רבים ומתפזרים עד כי קשה מאוד למצוא את מקורם- וכל טיפול יעיל ככל שיהיה אם לא ייעשה על ידי חברת הדברה מקצועית ועתירת ניסיון- ממילא יהווה פתרון הולם רק באופן נקודתי וכמובן לא לטווח ארוך. רק כאשר מזמינים חברת הדברה מקצועית ניתן לסמוך על צוות העובדים המנוסה והמקצועי שלה- שהם לא יסתפקו רק במיגור בעלי החיים הגלויים ובטיפול בהם, אלא מן הסתם מדובר יהיה בניסיון לאתר את מאורת הנחשים או מסתור החרקים- ולטפל בהם גם מהשורש וגם מהמקור- כך ההדברה תהיה יותר מקצועית, יותר יעילה והרבה יותר בטוחה.

כיני יונים- מה הנזק? אז מסתבר, שיונים הן אולי סמל השלום ומקור השראה לזוגיות מומלצת וראויה... אבל לא כאשר הן מצויות בסביבת בני האדם ובקרבה לבתי מגורים. בעיקרון הימצאותן של יונים בסמוך לבית מגורים ועל פי רוב במקומות שבהן הן כלואות- כגון: מסתורי כביסה, גגות ועוד- עלולה בהחלט להוביל לנזקים בריאותיים חמורים. בעלי כנף אלו נושאים מחלות זיהומיות קשות שאכן פוגעות גם בבני האדם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה