שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

הדברת חולדות:


ubebig@gma
 
 

החולדות נמשכות למקורות מזון ומים ולכן הן אוהבות לבקר בעיקר במסעדות. אולם, ברגע שמסעדה שומרת על סטריליות, ניקיון ותנאי תברואה בסיסיים אין שום סיבה להימצאותן של חולדות או כל מכרסם אחר. כמובן, שמלבד מסעדות, החולדות יכולות להימצא בכל מקום וכן, גם בבית הפרטי שלכם! אם עד כה לא נהגתם לשמור על ניקיון ושאריות אוכל על השיש ורצפת המטבח זה עניין שגרתי, כדאי שתבדקו את עצמכם, אולי יש לכם חולדה בבית!

הדברת חולדות היא עניין נפוץ בישראל, הן נמצאות בלא מעט מקומות אך קשה לשים אליהן כיוון שהם יוצאות רק לעת חשיכה, במקומות קטנים ובעלי סדקים המאפשרים להם להיעלם במהירות.

כיצד מזהים ומטפלים בחולדות?

אם שמתם לב בתקופה האחרונה לגללים, לכרסומים בפירות וניירות או לרעשים על הגג בשעות הערב- כדאי להזמין שירותי הדברות לחולדות! לאחר שזיהיתם סימנים להימצאותן של חולדות,  מדביר החולדות המקצועי ידאג לפזר מלכודות באזורים מסוימים בהם ייתכן כי החולדה תבקר שנית. בין אם מדובר בדברה בבית או הדברה בעסק, חשוב להיעזר בשירותי הדברות הממקמים את המלכודות במקומות שאינם יכולים לסכן את שלום הציבור או העובדים וכמו כן בפינות שלא יגיעו אליהן ילדים קטנים.

שומרים על תנאי תברואה בסייסים:

יש לציין שזו לא חוכמה לזמן שירותי הדברות ולאחר מכן להמשיך להתנהל בצורה הקודמת, שאינה תקינה. אחרת, נראה חולדה נוספת מהר מאד ונצטרך לבצע הדברה נוספת- מיותר ובזבוז כסף. במקום זאת, וודאו תמיד שהסביבה שלכם נקייה משאריות אוכל, מים עומדים וכי אוכל ובקבוקי שתייה מאוכסנים וסגורים היטב בארון או במקרר. בנוסף, יש להקפיד על פינוי הפחונים במיוחד במסעדות ובתים פרטיים וכמו כן גם על ניקיון הרצפה עצמה.

לסיכום:

אם מצאתם סימנים להימצאותם של מכרסמים שונים אל תיקחו את הזמן בתקווה שהם ייעלמו לבד כי ההפך הוא הנכון, עוד ועוד מכרסמים מתחילים. התקשרו ובררו על מדבירים מקצועיים ובעלי ניסיון בתחום שגם יבצעו עבורכם את הפעולה וגם ייתנו לכם את הכלים הנכונים להתנהלות נקיה וסטרילית שתרחיק את כל המכרסמים לתמיד!

 

 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה