שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

חברות אבטחה- חשוב לדעת


טלי גל
 
 

ישנן חברות אבטחה בישראל דבר אשר מבהיר את המצב הביטחוני הרגיש במדינתנו. כל חברת אבטחה מציעה שירותים שונים וישנן חברות רבות המשלבות שירותי שמירה ואבטחה. במאמר זה נגולל את כל הנקודות החשובות אותן צריך לדעת בעת בחירת חברת אבטחה.

 

חברות אבטחה- הכנה מקדימה והגדרת מטרה

רבים אינם מודעים לעובדה כי קיים הבדל גדול מאוד בין שומרים למאבטחים. ישנן חברות שמירה רבות המציעות גם שירותי אבטחה ושירותים נוספים למוסדות וגופים ציבוריים וישנן חברות אבטחה המציעות שירותי אבטחה מסוג ספציפי, כמו למשל אבטחת אישיים או אבטחת אירועים. כן, הצעד הראשון שלכם צריך להיות הגדרת המטרה שלכם. הגיעו למסקנה מדוע אתם זקוקים לשירותי שמירה או אבטחה, היכן, לכמה שעות, האם אתם מעוניינים שאותו אדם אשר ישמור על המתחם ויגן על האנשים בתוכו יישא נשק או שהמטרה המרכזית שלכם היא שהוא יבדוק תיקים וישמור על הסדר בכניסה למתחם. תשובות לשאלות אלו יעזרו לכם להבין האם שירותי אבטחה מתאימים לכם או שמא שירותי שמירה.

 

חברות אבטחה- חברות שמירה

כפי שציינו ישנן חברות רבות אשר מציעות את שני השירותים ולכן חשוב מאוד לדעת מהו השירות המתאים ביותר לכם. כאן אתם תוכלו לשבת ולאפיין את הצרכים שלכם או לטלפן אל החברה עצמה ולהזמין את אחד מהמקצוענים אשר עובדים בה על מנת שיבדקו את המתחם אותו אתם מעוניינים לאבטח, שיבררו מהי המטרה שלכם וימליצו לכם האם שירותי שמירה יתאימו לכם או שירותי אבטחה. חשוב לדעת כי ההבדלים בין שמירה לאבטחה רבים.

תפקיד- תפקידו של שומר היא לשמור על מתחם מסוים ועל אנשים הממוקמים בו. שומר בדרך כלל יבדוק את התיק של כל אדם הנכנס וכן ישמור על הסדר. מאבטח לעומת זאת ימוקם או בכניסה למתחם או בתוך המתחם עצמו כאשר המטרה של הצבתו היא לזהות גורמי סיכון שונים ולמנוע התרחשויות אשר יכולות לגרום לפגיעה באנשים. נשק- שומר אינו מחויב לשאת נשק. מאבטח תמיד יישא על גופו לפחות כלי נשק אחד. הכשרה- הכשרה של שומרים היא בדרך כלל הכשרה קצרה מאוד שיכולה להיות כמה שעות או יום שלם. הכשרה זו נעשית בדרך כלל על ידי חברות שמירה או על ידי חברת כוח האדם אשר מעסיקה את השומר. מאבטחים לעומת זאת  מחויבים לעבור קורס מאבטחים של חודש ימים לפחות ולעבור בהצלחה את כל הבחינות בטרם הם יכולים לשמש כמאבטחים. שכר- השכר של המאבטח הוא בדרך כלל בהתאם לסוג האבטחה. שכרו של מאבטח יהיה בדרך כלל גבוה יותר מאשר השכר שמשלמים לשומר.
 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה