שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

טיהור שפכים


Damien Rot

Damienroth

 
 

טיהור שפכים

הנושא של איכות הסביבה ושמירה עליה עולה לכותרות בצורה מתמדת בשני העשורים האחרונים בגלל המודעות הגוברת של אנשים לנושא הזה והעברת מידע מהירה באמצעי התקשורת השונים. אנשים פרטיים, עסקים ומפעלים למיניהם עושים כיום מאמצים ניכרים על מנת לשמור על הסביבה באמצעות מחזור, טיהור של חומרים שונים ועוד מגוון תהליכים שנועדו לתקן נזקים סביבתיים מחד ולמנוע נזקים עתידיים מאידך.

בכל הנוגע למפעלי תעשייה, הנושא של טיהור שפכים הוא חשוב ביותר, שכן הם מייצרים פסולת בכמויות גדולות שחשוב לנקות אותה ולהשתמש בתוצרי המים כמי קולחין לצרכי חקלאות. על מנת שניתן יהיה לעשות זאת, יש צורך במכונות גדולות שתוכננו למטרה הזו ויכולות לטהר כמויות מסיביות של פסולת בצורה טובה.

טיהור שפכים תעשייתיים: ניקוי הסביבה בצורה מקצועית

מכשירים לטיהור שפכים תעשייתיים מתוכננים כך שהם מפרידים בין מוצקים ונוזלים כך שניתן יהיה לנצל את שניהם לשימוש חוזר. מפעלי יצור רבים וגדולים וכן מקומות תעשייתיים שונים, דוגמת מפעלי נייר, רפתות ותעשיית הבניין משתמשים בחומרי גלם רבים כאשר תוצרי העיבוד שלהם הם שפכים שחשוב לטהר אותם.

טיהור שפכים תעשייתיים על ידי מכונות מאפשר לעשות זאת בצורה מקצועית ואיכותית, ולהפריד בין הנוזלים והמוצקים בצורה מוחלטת וכזו שמאפשרת לנצל את המים לתעשיות אחרות. התהליך מתחיל בשאיבה של השפכים התעשייתיים, ממשיך בעיבוד שלהם ונגמר בהפרדה שלהם לשני מכלים שונים. סחיטת המוצקים במכונות לטיהור שפכים תעשייתיים מאפשרת למצות מהם את הנוזלים שהולכים לאחר מכן לשימוש חוזר.

טיהור שפכים בישראל - לצמצום ניצול מי השתייה

למרבה הצער, ישראל אינה מדינה ברוכה בגשמים, מה שאומר שעלינו לעשות כל מה שאפשר כדי לחסוך בהם עד כמה שניתן. טיהור שפכים בישראל מאפשר לעשות זאת ולנצל את תוצרי המים בשביל תעשיות שונות, כמו החקלאות למשל, במקום להשתמש במים נקיים ממקורות שתייה.

החשיבות של טיהור שפכים בישראל היא גדולה ביותר, וכדי שמפעלים ותעשיות אחרות יוכלו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר, חשוב שיהיו להן את הכלים הטובים המקצועיים ביותר לעשות זאת. חברת ח. אטר שקיימת מאז שנת 1955 ידועה במתן פתרונות מקצועיים לתעשיות שונות, וביניהן מכונות לטיהור שפכים.

עם המכשירים והמכונות המקצועיות שלנו, המפעלים, מבני התעשייה ובתי העירייה עמם אתם עובדים יוכלו לבצע טיהור שפכים תעשייתיים בצורה מקצועית ולדאוג לסביבה שזקוקה לשיקום. 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה