שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2247
מאמרים: 7205
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

להנות ממזגן ולשמור על הסביבה


גברת ברוקו
 
 

העתיד כבר כאן – מזגני אינוורטר הם מזגנים אקולוגיים

תהליך התחממות כדור הארץ מעסיק הרבה מאתנו בשנים האחרונות והפך לדיון חשוב שדנים בו גם בבית הלבן, מאחר והתהליך הואץ בעשורים האחרונים עקב זיהום אוויר, הוא הפך לעוד אויב של האדם. התחממות גלובלית עלולה לגרום להפשרת הקרחונים, עליה במפלס הים, בצורות וגלי חום ושריפות ועוד. אם שאלתם את עצמכם לא פעם מה אתם יכולים לעשות עבור הסביבה כדי להקל על התחממות כדור הארץ ולצמצם את הנזק שאתם יוצרים – המזגן הביתי הוא מקום מעולה להתחיל בו.

 

מה זה מזגן אינוורטר?

לרוב הבתים בישראל יש כבר מזגן בבית והמחשבה על חיים בלי מזגן יכולה להיות נוראית עבור חלק מאיתנו. מה עושה משפחה אשר חשוב לה לשמור על הסביבה ולהיות אקולוגית אך מצד שני חיה באקלים הישראלי וסובלת מחום בלתי נסבל לעיתים? מזגן מיני מרכזי עם טכנולוגיית אינוורטר יכול להיות פתרון מצוין.

בשונה ממזגן רגיל שכולנו מכירים, אשר עובד בעזרת מנוע חשמלי הדוחס את גז הקירור של המזגן והדחיסה גורמת לגז שבו להתחמם. אז מה זה אינווטר? הפירוש המילולי הוא 'ממיר'. תהליך ההמרה עובד כך שממירים זרם חילופין (AC) לזרם ישיר (DC) ובאמצעות המרה זו ניתן לשלוט בהספק החשמלי של רכיבי מערכת המיזוג. ע"י שליטה זו אנו למעשה שולטים בתפוקת המזגן ותצרוכת החשמל שלו. מזגני אינוורטר מסייעים להפחית את צריכת החשמל אפילו מעל 60 אחוזים.

 

מדוע מזגן אינוורטר ידידותי לסביבה?

מזגני אינוורטר מאפשרים חסכון משמעותי בצריכת החשמל, הם שקטים במיוחד והם לא דורשים מקום איחסון רב. חשוב לדעת שככל שמזגן אינוורטר עובד בצריכה נמוכה יותר כך הוא גם חוסך יותר חשמל. חשוב מאוד למצוא מזגן עם BTU נמוך (סף תפוקה) ולא להתעסק רק ברמת התפוקה המקסימלית של המזגן – סף תפוקה נמוך חשוב מאוד מבחינה אקולוגית. 

קנו מזגן אינוורטר כדי לעזור להגן על הסביבה וכדי להפחית את צריכת החשמל שלכם – כולם מרוויחים! 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה