שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2259
מאמרים: 7261
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 
אנשים רבים בכל רחבי הארץ חווים מידי כמה חודשים סתימות ענק אשר גורמות לכל האזור להיות מושבת.
המשך קריאה
חשוב לומר כי ישנם אזורים בארץ בהם מערכות האינסטלציה ישנות מאוד, מה שאומר כי הן מייצרות בעיות תדירות במיוחד.
המשך קריאה
למרות שלא צריך לסיים אוניברסיטה או להשלים תואר שני בבוטניקה כדי להצליח בתחום ההידרופוניקה, יש לשים את הקלפים על השולחן ולהיות כנים - קצת עזרה נחוצה, הידרו גרו שופ, לפחות בהתחלה.
המשך קריאה
עכברים וחולדות- המכרסמים: לצערנו כאשר אנו מדברים על בעיית המכרסמים ברור לנו, כי אין מדובר רק בנזק כבד שעלול להתחולל לרכוש, אלא מעבר לכך מדובר על חיות מסוכנות בהחלט שעלולות להוות נזק בריאותי מתמשך גם בהיותם נושכות וכמובן בשל העובדה שהן נושאות חיידקים מחוללי מחלות.
המשך קריאה
הדברה מתקדמת להרחקה של בעלי חיים מזיקים
המשך קריאה
של מה שחשוב לבקש מהצוות שיגיע לבצע את ההדברה בשבילכם
המשך קריאה
שוק הדשא סינטטי הולך וגדל במהירות. הגדילה מונעת מ שילוב של טכניקות ייצור טובות יותר בשילוב עם המודעות הגוברת בנוגע להטבות הסביבתיות והכלכליות לטווח הארוך.
המשך קריאה
מחפשים שירותי הדברה בפתח תקווה? פתח תקווה זו העיר החמישית בגודלה בארץ (מבחינת אוכלוסייה). זוהי אחת מהערים הראשונות שיוּשבו, אך היא עדיין מוקפת שדות ופרדסים, אשר גורמים לכך שכמעט בכל בית רוכשים שירותי הדברה לפחות פעם אחת. במאמר זה נסביר כיצד מתנהל מדביר מקצועי ואמין, ומדוע אנו ביהודה הדברות מאמינים בגישת הדברה ירוקה.  
המשך קריאה
הדברה היא תהליך מקצועי ומובנה אשר מתאים את עצמו בכל פעם לסוג המזיק עצמו. שיטות שונות להדברה וחומרים שונים המתאימים את עצמם בכדי לתת פתרון מהיר יעיל ויסודי. קראו עוד על הדברת מזיקים במאמר שלפניכם..
המשך קריאה
הנושא של איכות הסביבה ושמירה עליה עולה לכותרות בצורה מתמדת בשני העשורים האחרונים בגלל המודעות הגוברת של אנשים לנושא הזה והעברת מידע מהירה באמצעי התקשורת השונים. אנשים פרטיים, עסקים ומפעלים למיניהם עושים כיום מאמצים ניכרים על מנת לשמור על הסביבה באמצעות מחזור, טיהור של חומרים שונים ועוד מגוון תהליכים שנועדו לתקן נזקים סביבתיים מחד ולמנוע נזקים עתידיים מאידך. בכל הנוגע למפעלי תעשייה, הנושא של טיהור שפכים הוא חשוב ביותר, שכן הם מייצרים פסולת בכמויות גדולות שחשוב לנקות אותה ולהשתמש בתוצרי המים כמי קולחין לצרכי חקלאות. על מנת שניתן יהיה לעשות זאת, יש צורך במכונותת גדולות שתוכננו למטרה הזו ויכולות לטהר כמויות מסיביות של פסולת בצורה טובה.
המשך קריאה
1-10 מתוך 34 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה