שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2556
מאמרים: 7609
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 

עיצוב מוצרים – משתלבים בסביבה הירוקה


tkidum

tkidum

 
 

 

עיצוב מוצרים – משתלבים בסביבה הירוקה

השאיפה שלכם היא לעזור לסביבה ירוקה ולתת מהיצירתיות שלכם יחד? מעוניינים להפוך את העולם למקום שטוב יותר לחיות בו? אתם רוצים ללמוד לימודי עיצוב מוצרים, אך בנוסף אתם מודעים למצב שישנו בעשורים האחרונים בעולם – לא יהיה ניתן להשתמש במשאבים של הטבע לנצח. בעקבות הייצור שמזהם את הסביבה, והופך אותה למקום שלא טוב לחיות בו, לא נוכל להשתמש במשאבים הטבעיים שעדיין מוענקים לנו. ישנו זיהום רדיקלי בטבע, פסולת ולכלוך שמזיקים בצורה ניכרת לטבע. כתוצאה מכך איכות הסביבה הינה תופסת את המודעות, ולכן משאבים רבים בתעשייה מנסים לחולל שינוי טוטאלי באופן שבו מייצרים מוצרים. לכן גם אתם, צריכים לעזור הן מהבחינה הפרקטית, והן מהבחינה המעשית כשתתחילו להיות חלק מעולם העיצוב.

עיצוב מוצרים ירוקים

אם אתם רוצים לייצר בצורה חכמה, אתם צריכים לעצב בהתאם לסביבה הירוקה. המודעות הינה גבוהה ובמגמה להישאר כך ואף יותר, בקרב הקהל הישראלי והעולמי. ישנם ארגונים רבים ומוסדות שלוקחים חלק בתהליך של לשמור על איכות הסביבה, ועל הסביבה הירוקה כדי שהעתיד יהיה טוב יותר. ישנן שיטות רבות ופרקטיות, אשר יכולות לשמור על הסיבה שלנו, בעוד ייצור מוצרים נכון בעזרת מוצרים ממוחזרים, אשר אינם עושים נזק לסביבה. בשנים האחרונות, עיצוב תעשייתי שם דגש משמעותי בכל הנוגע לשמור על איכות הסביבה. אין זה נכון לזרוק את הפסולת, ולחשוב שהיא תיעלם ולא תפגע, אם אנחנו נעלים עין. אם אפשר להתחמק, ולכן צריך לייצר בצורה חכמה – ירוקה.

מעצבים תעשייתיים למען איכות הסביבה

עיצוב מוצרים יכול להתבצע תוך כדי שימוש במוצרים אשר לא מזיקים לסביבה (כמו תכשיטי כסף ), ואף בעזרת מוצרים שתורמים לאיכות של הסביבה שבה אנחנו חיים ונושמים. חומרי הגלם שבהם המעצבים משתמשים, אינם מזיקים לסביבה משום שמדובר על חומרים ממוחזרים או מתכלים. המוצרים האלו יכולים להיות בריכות וגינות אקולוגיות, פחי אשפה למחזור (ניתן לראות אותם ברחובות), מתקן שבו זורקים בקבוקים ממוחזרים, ועוד. השימוש בחומרים ממוחזרים, מאפשר לנו את היכולת שלא להשתמש בחומרי גלם שנלקחים מהטבע. החומרים הממוחזרים הינם איכותיים, כך שאין סיבה לחשוש שמדובר על חומרים שאינם עמידים. כמו שהמוצרים הממוחזרים מפרקטיים, כך גם אתם יכולים להיות – פרקטיים עבור סביבה ירוקה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה