שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> אקולוגיה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
אקולוגיה
 
הנושא של איכות הסביבה ושמירה עליה עולה לכותרות בצורה מתמדת בשני העשורים האחרונים בגלל המודעות הגוברת של אנשים לנושא הזה והעברת מידע מהירה באמצעי התקשורת השונים. אנשים פרטיים, עסקים ומפעלים למיניהם עושים כיום מאמצים ניכרים על מנת לשמור על הסביבה באמצעות מחזור, טיהור של חומרים שונים ועוד מגוון תהליכים שנועדו לתקן נזקים סביבתיים מחד ולמנוע נזקים עתידיים מאידך. בכל הנוגע למפעלי תעשייה, הנושא של טיהור שפכים הוא חשוב ביותר, שכן הם מייצרים פסולת בכמויות גדולות שחשוב לנקות אותה ולהשתמש בתוצרי המים כמי קולחין לצרכי חקלאות. על מנת שניתן יהיה לעשות זאת, יש צורך במכונותת גדולות שתוכננו למטרה הזו ויכולות לטהר כמויות מסיביות של פסולת בצורה טובה.
המשך קריאה
הזמנת בעל מקצוע באיזור אור עקיבא לדודי שמש יכולה להיות מסובכת דודי השמש בישראל הם כמעין פתרון קסם לחימום המים: אנרגיית השמש כל כך חזקה בישראל שזה נראה מעין בזבוז לא לנצל את זה. דוד השמש משתמש באנרגיה אותה הוא קולט מהשמש על מנת לתעל את האנרגיה לחימום המים. אבל הזמנת בעל מקצוע באור עקיב לדודי שמש יכולה להיות מסובכת. מה, אם כן, צריך לדעת לפני שמזמינים אלינו בעל מקצוע הביתה באיזור אור עקיבא?
המשך קריאה
כיצד התפתח השימוש בגז טבעי בישראל ומה עומד במרכז הויכוח הציבורי
המשך קריאה
תהליך התחממות כדור הארץ מעסיק הרבה מאתנו בשנים האחרונות והפך לדיון חשוב שדנים בו גם בבית הלבן...
המשך קריאה
אם גם אתם, כמוני, מוטרדים משינויי האקלים הדרמטיים, מעוני, מקיפוח, מסחר לא הוגן ומשיעורי אבטלה הולכים וגדלים אז בוודאי תשמחו להכיר שחקן חדש-ישן בעולם התחבורה האורבנית – הבמבובייק.
המשך קריאה
  השאיפה שלכם היא לעזור לסביבה ירוקה ולתת מהיצירתיות שלכם יחד? מעוניינים להפוך את העולם למקום שטוב יותר לחיות בו? אתם רוצים ללמוד לימודי עיצוב מוצרים, אך בנוסף אתם מודעים למצב שישנו בעשורים האחרונים בעולם – לא יהיה ניתן להשתמש במשאבים של הטבע לנצח.
המשך קריאה
לטייל עם ג'יפים במסגרת טיולי שטח בצפון, זוהי חוויה צרופה שבוודאי תרצו לחזור עליה שוב ושוב ומי מכם אשר לא התנסה בחוויה זו עדיין, כדאי לו לשנס את מותניו ולקחת חלק בחוויה מופלאה שכזאת. מי שיוצא לטייל בצפוי הוא עשוי להיתקל בהרבה ירוק, מים ונוף פסטורלי מרהיב ביותר, בלי הריחות של הערים המתועשות, מובטח לו שיחווה את הצפון במלוא חושיו המלאים. 
המשך קריאה
באילו מצבים יש למחזר אלקטרוניקה? באילו מקומות הדבר נדרש בעיקר ומדוע בכלל לעשות זאת?
המשך קריאה
מיחזור נחושת מתייחס לכל חומרי הנחושת שאין בהם עוד צורך. אל תזרקו אותם לפח!! תפנו לחברה שממחזרת מתכות ותוכלו גם להועיל לסביבה וגם להרוויח כסף.
המשך קריאה
החולדות נמשכות למקורות מזון ומים ולכן הן אוהבות לבקר בעיקר במסעדות. אולם, ברגע שמסעדה שומרת על סטריליות, ניקיון ותנאי תברואה בסיסיים אין שום סיבה להימצאותן של חולדות או כל מכרסם אחר. כמובן, שמלבד מסעדות, החולדות יכולות להימצא בכל מקום וכן, גם בבית הפרטי שלכם! אם עד כה לא נהגתם לשמור על ניקיון ושאריות אוכל על השיש ורצפת המטבח זה עניין שגרתי, כדאי שתבדקו את עצמכם, אולי יש לכם חולדה בבית!  
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 35 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה