שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> דת
הוסף עכשיו מאמר למדור :
דת
 

השכרת ציוד לאירועים ולובשי השחורים.


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

היומיום שלנו עמוס, החל מבית, עבודה, ילדים משפחה והמשך בדברים לא שיגרתיים שצצים כל הזמן, קחו לדוגמא את נושא האירועים.. יש חברות באוכלוסיה שאצלם האירועים הם חלק מהיומיום עד כדי כך שכמעט ואין ערב שאין בו אירוע, אם זאת חתונה לבת של השכנים או בר מצווה לבן דוד, בדרך כלל לא ישתמשו שם בהשכרת ציוד לאירועים, או בציוד אלטרנטיבי. אבל יש להם את הדרכים שלהם ליצור אירוע יפה ומושקע מבלי להשקיע כסף... כמעט.. כי אי אפשר לעשות אירוע בלי להוציא כסף בכלל.

ריהוט אלטרנטיבי והמשפחה החרדית.
ריהוט אלטרנטיבי בכלל או השכרת כיסאות בפרט הם תחום שלרוב האוכלוסיה ניתפס יותר כמו מותרות מאחר ובתוך הקטוגריה קיימים גם פופים או אביזרי העשרה אחרים שמטרתם היא להפוך את המסיבה לנחמדה יותר או יפה יותר, שכידוע ערכים אלו הם לא אבני דרך לשומרי תורה ומצוות ועל כן במצב בו יש צורך להצטמצם הם יעשו זאת קודם כל שם. אז איך יכולות להתמודד עם כך חברות שמשכירות ציוד לאירועים? ולקבל את נתח השוק הרציני הזה? התשובה היא בחכמה.

השכרת כיסאות היא כבר משהו יותר לגיטימי מאשר השכרת ציוד לאירועים, או עיצוב שולחנות לאירועים.. אין ספק כי גם השכרת כלים יכול להתאים..אז אולי אפשר לבוא אליכם מהדלת הזאת?  כמובן שהמחיר לא יכול להיות מידי יקר.. וגם הכלים צריכים להיות מתאימים לפי ההלכה.. טבולים מחולקים חלבי-בשרי וכו' ועל ידי המאמצים הלא גדולים האלה.. ואל תקפצו עם נאומי הפאזיטיים.. כי זה שחוק כבר.. אז כן אחרי המאמצים הלא גדולים האלה, תוכלו להשיג נתח שוק יפה מאוד שאולי לא מתעניין בדברים כמו השכרת ציוד לאירועים, אבל אין לי ספק שעם העצות שנתתי לכם שאם עוד לא הבנתם את זה, שוות מליון דולר, תוכלו לקבל עוד חתיכה מהעוגה.

מה גם שבסופו של עניין אין לי ספק כי אם כבר הגיעו אליכם הלקוחות שרצו "רק" השכרת כיסאות, ויראו בדרך אגב, שאתם דאגתם לכך כמובן, כי יש לכם עוד כמה רעיונות נחמדים ולא יקרים בכלל שיכולים לעשות להם אחלה אירוע.. הם ילכו על זה, הפראזיטיים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה