שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2475
מאמרים: 7518
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> זכויות ורווחה
הוסף עכשיו מאמר למדור :
זכויות ורווחה
 

מה עושים במקרה של סירוב ויזה וכניסה לארצות הברית


טל
 
 

כאשר מגישים בקשה לקבלת אשרת כניסה לארצות הברית תמיד קיים סיכוי לקבל גם סירוב ויזה לארצות הברית. אז זה נכון, שאחרי עבודה קפדנית וקשה של איסוף כל המסמכים הנדרשים, ואחרי הראיון אצל קונסול של ארצות הברית זה לא כייף לקבל תשובה שלילית, שיכולה להרוס תוכניות וחלומות על העתיד הוורוד. אבל אם זה קרה, אז בכל מקרה לפעמים יש מה לעשות. צריך לבדוק כל מקרה לגופו ולהתייעץ עם מישהו שמתמחה בתחום, מעודכן בכל השינויים ועדכונים האחרונים.

דבר ראשון, עוד לפני הראיון אצל קונסול אתם חייבים להבין שיכולה להתקבל גם תשובה לא רצויה, שתוציא אותכם מהפוקוס, אבל יחד עם זאת קונסול גם נותן הסבר למה התקבלה ההלטה כזאת. לכן תקשיבו היטב. אם סורבתם עקב ראיות לא מספיקות, שיכולות להוכיח שבכוונתכם לחזור לארץ אחרי ביקור בארצות הברית, אז ישנה אפשרות להגיש בקשה חוזרת בעוד כשישה חודשים אם המצבכם ישתנה. אבל גם כן צריך להבין, שאם לא חל שינוי משמעותי בחייכם אז סיכויים לקבל ויזה לארצות הברית אינם גבוהים. כמו כן אם אתם משתייכים לקטגוריה של צעירים, ללא מקום עבודה קבוע, משכורת נאה, אין לכם בעל/אישה, אין ילדים, אתם לא רשומים ולומדים במוסדות להשכל גבוהה, אז לא תעלבו אבל כנראה הסיכוי לקבל ויזה אינו גבוה כרגע.

 

כמובן, ישנן סיבות נוספות שיכולות להשפיע על קבלת ההחלטה. למשל אם קיים עבר פלילי, או נתפסתם במרימה בזמן הגשת בקשה לויזה פעמים הקודמים, או גורשתם מגבולות ארצות הברית. גם שהיית יתר בגבולות המדינה באחד מהביקורים הקודמים תלווה סיבה לקבלת תשובה שלילית.

ברב המקרים ניתן לנסות לקבל מחילה. WAIVER - זו בקשה שמוגשת לקונסול של שגרירות ארצות הברית ואם הוא משתכנע, שבקשה שלכם לגיטימית ושיש לכם כל הסיבות לחזור לארץ לאחר ביקור בארצות הברית, אז יש סיכוי טוב שהוא ימליץ למתן מחילה במקרה שלכם. במקרה כזה החלטה לא תלוי רק בו, אלא מתקבלת בארצות הברית ורק אז מועברת לקוסנסול, שיעביר אותה אליכם.

דבר מאוד חשוב, שחייבים לזכור: שצריך לבקש עותק של חקירה אם במקרה עוכבתם בגבול. בחקירה יהיה הסבר מה הסיבה לעניין שלילה, האם תוכלו לחזור לארצות הברית , באיזה תנאים ובעוד כמה זמן.

אל תשכחו שאם קיבלתם סירוב ויזה וכניסה לארצות הברית, אז התשלום של אגרה אינו חוזר אליכם. אפילו אם תתקבל החלטה על הגשת בקשה נוספת, כל התשלומים תצטרכו לשלם מחדש. זה מביא לכך, שתמיד, אבל תמיד מומלץ להתייעץ עם מישהו שמתמחה בתחום.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה