שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 
  מיד לאחר קום המדינה העולים במחנה הועלו לארץ באמצעות הסוכנות היהודית.  העלייה הגדולה מתימן מבצע מרבד הקסמים הביא אל ארץ ישראל בשנת 1949 יותר מ-40, 000 עולים חדשים מתימן.  המוזמנים לא יפסיקו להלל ולשבח את האוכל ואתכם. 
המשך קריאה
השנה שלנו רצופה באירועים מיוחדים, החל מחגים שונים, ימי הולדת, מסיבות אירוסין, חתונות ועוד. כל שבת הוא גם יום חג. כדי שנחגוג בצורה נעימה ומרשימה, ובנוסף נחסוך את הצורך לשטוף כלים של מוזמנים רבים, השימוש בכלים חד פעמיים יכול להיות פתרון מצויין.
המשך קריאה
ארצות הברית תמיד נחשבת כאחת המקומות, שנועדו להגשמת חלומות, להגשמה עצמית וסתם למקום שטוב לחיות בו. ישנם מגוון רחב של אפשרויות לדרוך על שטחה של ארצות הברית, אבל בכל אחד מהם תצטרכו לקבל אושרה/ויזה לצורך כך.
המשך קריאה
לא בכל יום אתם קובעים עם החברים הטובים לצאת יחד ולבלות בחדר בריחה. בדיוק בגלל זה, אתם בודקים המלצות על חדרים שונים, כאשר המטרה ברורה: להגיע אל החדר המומלץ ביותר! כשאתם קוראים המלצות על חדרי בריחה, חשוב שתעניקו חשיבות לדברים הבאים:
המשך קריאה
הגירה לארצות הברית - חלום של הרבה אנשים, אבל לא כולם מנסים להגשים את החלום. חלק פוחדים מהשינויים, חלק מהתהליך עצמו, לאחרים פשוט כל הזמן אין זמן. אבל יש גם כאלו, שעושים "רוורס" ועושים כל משבאפשרותם בשביל להגשים את החלום.
המשך קריאה
קשר רב דורי הינו גשר בין דורי המחזק את מערכת הקשרים בין ילדים ובני נוער לבין האוכלוסייה המבוגרת, באמצעות הסביבה הטכנולוגית.
המשך קריאה
בעסקים  בכדי להתקדם ולהצליח חשוב להיות תמיד צעד אחד קדימה מהמתחרים, ובכדי להיות צעד אחד קדימה חשוב להבין מי הם המתחרים? איך הם עובדים? ומה הם החולשות והחוזקות שלהם? 
המשך קריאה
כמעט כל ישראלי חולם על לקבל אזרחות ארצות הברית, אבל למה? מה זה נותן? האם יש תנאים מיוחדים או הגבלות למקבלי אזרחות?  
המשך קריאה
אין אפילו אדם אחד שכף רגלו דרכה בירושלים ולא הרגיש את ההרגשה המדהימה, הייחודים והמרגשת שיש בכל רחבי ירושלים.
המשך קריאה
במסגרת הניסיון של המדינה להוריד את המחירים בשוק הנדל"ן ולאפשר לזוגות צעירים לרכוש דירות משלהם, פתח משרד האוצר לפני מספר שנים בתוכנית דיור למשתכן.
המשך קריאה
1-10 מתוך 60 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה