שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 
ארצות הברית תמיד נחשבת כאחת המקומות, שנועדו להגשמת חלומות, להגשמה עצמית וסתם למקום שטוב לחיות בו. ישנם מגוון רחב של אפשרויות לדרוך על שטחה של ארצות הברית, אבל בכל אחד מהם תצטרכו לקבל אושרה/ויזה לצורך כך.
המשך קריאה
לא בכל יום אתם קובעים עם החברים הטובים לצאת יחד ולבלות בחדר בריחה. בדיוק בגלל זה, אתם בודקים המלצות על חדרים שונים, כאשר המטרה ברורה: להגיע אל החדר המומלץ ביותר! כשאתם קוראים המלצות על חדרי בריחה, חשוב שתעניקו חשיבות לדברים הבאים:
המשך קריאה
הגירה לארצות הברית - חלום של הרבה אנשים, אבל לא כולם מנסים להגשים את החלום. חלק פוחדים מהשינויים, חלק מהתהליך עצמו, לאחרים פשוט כל הזמן אין זמן. אבל יש גם כאלו, שעושים "רוורס" ועושים כל משבאפשרותם בשביל להגשים את החלום.
המשך קריאה
קשר רב דורי הינו גשר בין דורי המחזק את מערכת הקשרים בין ילדים ובני נוער לבין האוכלוסייה המבוגרת, באמצעות הסביבה הטכנולוגית.
המשך קריאה
בעסקים  בכדי להתקדם ולהצליח חשוב להיות תמיד צעד אחד קדימה מהמתחרים, ובכדי להיות צעד אחד קדימה חשוב להבין מי הם המתחרים? איך הם עובדים? ומה הם החולשות והחוזקות שלהם? 
המשך קריאה
כמעט כל ישראלי חולם על לקבל אזרחות ארצות הברית, אבל למה? מה זה נותן? האם יש תנאים מיוחדים או הגבלות למקבלי אזרחות?  
המשך קריאה
אין אפילו אדם אחד שכף רגלו דרכה בירושלים ולא הרגיש את ההרגשה המדהימה, הייחודים והמרגשת שיש בכל רחבי ירושלים.
המשך קריאה
במסגרת הניסיון של המדינה להוריד את המחירים בשוק הנדל"ן ולאפשר לזוגות צעירים לרכוש דירות משלהם, פתח משרד האוצר לפני מספר שנים בתוכנית דיור למשתכן.
המשך קריאה
  הקריירה שלכם דועכת ואין לכם מושג איפה להתחיל אם בכלל? החיים שלכם מקבלים תפנית ונדמה שאין לכם שליטה על כך? לפני שאתם מתייאשים, אולי כדאי לכם לשמוע מה יש לאותה מתקשרת בטלפון להציע לשינוי ולשיפור אליו אתם מייחלים. שואלים אם אתם צריכים שינוי? אם כן איך ומאיפה תקדמו את השינוי הזה אם בכלל? להלן טיפים לבחירת מתקשרת בטלפון – הם כבר יעזרו לכם לעשות את הבחירות הנכונות.  
המשך קריאה
המתנות החגיגיות שכל עובד אוהב לקבל כל עובד אוהב לקבל מתנה שפותחת את החג או מראה מחשבה מעבר לקראת יום הולדתו. בחברות גדולות ועד קטנות, פרטיות וציבוריות, מכל תחום שהוא מענף המזון ועד התעשייה הביטחונית, נהוג כחלק מיחסי עובד ומעביד להעניק מתנות לעובד לקראת החגים, לקראת שנה חדשה, לקראת יום ההולדת של החברה או יום ההולדת של העובד ולפעמים אפילו בלי חג מיוחד אלא בגלל הפנינג שהתקיים בחברה כדי לפנק את העובדים. מתנות לעובדים צריכות להיות מושקעות ומעוצבות משלב האריזות ועד התכולה שלהן ויש כמה דברים שחשוב לזכור כשבוחרים אותן.
המשך קריאה
1-10 מתוך 58 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה