שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 
אין אפילו אדם אחד שכף רגלו דרכה בירושלים ולא הרגיש את ההרגשה המדהימה, הייחודים והמרגשת שיש בכל רחבי ירושלים.
המשך קריאה
ביום הולדת, ביום נישואין, כמתנה לאירוע או סתם ביום של חול, זר מתוק הוא מתנה נפלאה, מכל אחד לכל אחד. זר מתוק עם פרחים שמסמלים מאז ומעולם אהבה, יופי אושר ודברים טובים נוספים, וזרי שוקולד משובבי לב של כל מי שמקבל אותו. אך האם חייבים אלו להיות דווקא פרחים? או אולי יש מתנות אחרות שיכולות לשמח לא פחות?  
המשך קריאה
רק לא מזמן נפתחה אפשרות להגיש בקשות לקבלת ויזות לארצות הברית. האם זה הזמן? מה קורה בארצות הברית בתקופה אחרונה מבחינת מאבק בקורונה. איך הממשל ארמיקאי מנסה להזניק את הכלכלה?
המשך קריאה
  מיד לאחר קום המדינה העולים במחנה הועלו לארץ באמצעות הסוכנות היהודית.  העלייה הגדולה מתימן מבצע מרבד הקסמים הביא אל ארץ ישראל בשנת 1949 יותר מ-40, 000 עולים חדשים מתימן.  המוזמנים לא יפסיקו להלל ולשבח את האוכל ואתכם. 
המשך קריאה
השנה שלנו רצופה באירועים מיוחדים, החל מחגים שונים, ימי הולדת, מסיבות אירוסין, חתונות ועוד. כל שבת הוא גם יום חג. כדי שנחגוג בצורה נעימה ומרשימה, ובנוסף נחסוך את הצורך לשטוף כלים של מוזמנים רבים, השימוש בכלים חד פעמיים יכול להיות פתרון מצויין.
המשך קריאה
ארצות הברית תמיד נחשבת כאחת המקומות, שנועדו להגשמת חלומות, להגשמה עצמית וסתם למקום שטוב לחיות בו. ישנם מגוון רחב של אפשרויות לדרוך על שטחה של ארצות הברית, אבל בכל אחד מהם תצטרכו לקבל אושרה/ויזה לצורך כך.
המשך קריאה
לא בכל יום אתם קובעים עם החברים הטובים לצאת יחד ולבלות בחדר בריחה. בדיוק בגלל זה, אתם בודקים המלצות על חדרים שונים, כאשר המטרה ברורה: להגיע אל החדר המומלץ ביותר! כשאתם קוראים המלצות על חדרי בריחה, חשוב שתעניקו חשיבות לדברים הבאים:
המשך קריאה
הגירה לארצות הברית - חלום של הרבה אנשים, אבל לא כולם מנסים להגשים את החלום. חלק פוחדים מהשינויים, חלק מהתהליך עצמו, לאחרים פשוט כל הזמן אין זמן. אבל יש גם כאלו, שעושים "רוורס" ועושים כל משבאפשרותם בשביל להגשים את החלום.
המשך קריאה
קשר רב דורי הינו גשר בין דורי המחזק את מערכת הקשרים בין ילדים ובני נוער לבין האוכלוסייה המבוגרת, באמצעות הסביבה הטכנולוגית.
המשך קריאה
בעסקים  בכדי להתקדם ולהצליח חשוב להיות תמיד צעד אחד קדימה מהמתחרים, ובכדי להיות צעד אחד קדימה חשוב להבין מי הם המתחרים? איך הם עובדים? ומה הם החולשות והחוזקות שלהם? 
המשך קריאה
1-10 מתוך 62 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה