שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

אביב הגיע פסח בא


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

פסח מתקרב ובא,  והשמחה גם כן רבה, כולם מתארגנים, מסדרים את הבית, מתארגנים וכולם ניזכרו פתאום שיש להם שטיחים שזקוקים לניקוי, או אולי כיסאות שהריפוד שלהם הלך, ומה הם עושים על מנת להתארגן על עצמם ולהגיע לפסח ברוגע ובשלווה? פונים למקצוענים.

כמו בכל תחום גם בתחום הניקיון יש את האנשים שיעשו לך את העבודה הכי מיקצועית שיש ויש את החאפרים.. צריך לדעת לזהות אותם ולהיזהר. במיוחד שחג הפסח מתקרב, ותמיד שיש אירוע מיוחד קופצים עליו כל המי ומי לכלותו. להוציא ממנו הכי הרבה מזומנים שאפשר, גם ניקוי שטיחים נכלל בקטגוריה מאחר ופסח מתקרב רציתי להזהיר אתכם מפני כמה תופעות.

הראשונה, שכבר הזכרתי, שימו לב שיש הרבה מאוד חברות שעובדות עליכם, שעלולות קודם כל להרוס לכם את השטיח, ששלחתם לניקוי שטיחים או תיקון שטיחים, וכן הם יכולים לקחת לכם הרבה כסף, גם אם זה לא מה שאתם אכן חייבים לשלם להם, ואני אספר לכם סיפור נוגע ללב על משפחה שחברת ניקיון שטיחים דפקה אותם כהוגן, אותה חברה, הגיע אל המשפחה הביתה, בעל הבית שפתח את הדלת הופתע למראה חברת הניקיון שעמדה בפתח.. לא הזמנתי ניקוי שטחים הוא אומר.. והם בשלהם, אתה הזמנת..בקיצור נמתפתח ויכוח שעלול אף להגיע למכות של ממש.

בסופו של הויכוח בעל הבית נכנע לכאורה ונותן להם לנקות את ביתו, כשהסכום שהם לוקחים בסופו של הניקיון הוא גדול כל כך, והזוי  כל כך שבא לבכות. אבל זה קורה ואם היתה דרך לזרוק לים את כל הנוכלים והגנבים אין ספק שהייתי עושה את זה מזמן.. אני מכירה לא משפחה אחת וגם לא שניים, שהביאו את השטיח שלהם לניקוי, והשטיח חזר הרוס לגמרי, כשטענה המשפחה כי הם הרסו לה את השטיח, הגיבו הם בתגובה שהמשפחה משקרת, וכי השטיח היה הרוס גם לפני זה, על מיקרים אחרים ידוע שחברות ניקוי שטיחים היו עושות דבר אחר, הם היו פשוט מחתימות את הלקוח על איזה מסמך בעל הרבה אותיות קטנות, ולאחר שחזר השטיח ההרוס, הם היו אומרים כי הם חתמו על הסכם כי במידה והשטיח נהרס, הרי שאין זה אשמתה של חברת ניקיון שטיחים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה