שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

איזה מין מקצוע זה טכנאי מזגנים?


רונית הלבר

אין עוד מלבדו!

 
 

 

כולנו נזקקים להם מתי שהוא בהלך החיים, כולנו אפילו משוועים אליהם ביותר בזמנים מסוימים – ממש מתחננים אליהם שיבואו כבר – וכמה שיותר מהר, אז למה בסופו של חשבון אנו מוצאים שהם לא כל כך מוערכים – טכנאי מזגנים – מקצוע לא כל כך נחשק ולא כל כך מוערך..

למה להיות טכנאי מזגנים זה לא נחשק?

קודם כל, בשביל להיות טכנאי מזגנים אתה צריך להיות אדם שאוהב ומתחבר לעבודת כפיים בשילוב של מנות גדושות של סבלנות ברזל ויכולת סיבולת מרשימה – יכולת לעבוד בתנאי מזג אוויר לא קלים כלל וכלל. כולנו יודעים שרוב עבודתו של טכנאי מזגנים מתרכזת בימות הקיץ החמים,

וכשאנו מזמינים את שירותיו של טכנאי המזגנים אנו בעצם קוראים לו כי ישנה תקלה במזגן שזה אומר שהוא נאלץ בחום הכבד ללא כל אוורור – תנאים לא נאותים כלל וכלל.

טכנאי מזגנים
נוסף לכך, חשוף הטכנאי לפגעים שונים בשל התעסקותו עם חשמל – דבר הדורש ריכוז וזהירות מרביים וזאת על מנת לא להיפגע חלילה במכת חשמל מסוכנת שעלולה להיות קטלנית, כמו כן, מתוקף עבודתו נחשף הטכנאי לתנאי מזג אוויר משתנים – שהרי הוא נדרש לבדוק אם המזגן אכן עובד לאחר התיקון – וכך כמה פעמים אצל כל לקוח ולקוח – מה שמצטבר בסופו של שבוע לכמה עשרות מקרים אשר בסופו של חשבון אינם תורמים לבריאותו כלל, אלא להיפך.

כל זאת, עוד מבלי שהזכרנו את זיהום האוויר שאליו נחשף בטכנאי בתהליך תיקון המזגנים – הוא נאלץ להתעסק עם המנועים של המזגנים – אשר הינם מפויחים ופולטים אוויר רעלי, אוויר לא נקי ולא ראוי לנשימה.

בואו נקל עליו, על הטכנאי שלנו  
אם אנו כבני אדם המזמינים שירות מטכנאי ממוצע נהיה ערניים ומודעים למה שעובר עליו – מימלא נהייה אנושיים יותר כלפיו, לצערנו, לא אחת נתקל הטכנאי בלקוחות עצבניים, חסרי סבלנות וכעוסים אשר אינם מוכנים לשמוע ממנו כל מילת התנצלות על איחור קטן ורק רוצים שיסיים כבר את עבודתו וכמה שיורת מהר.

אנשים, כולנו בני אדם, כולנו רוצים שיעריכו אותו את עבודתנו, רוצים שתייחסו אלינו כאל בני אנוש בעלי לב ורגש, נעזור כולנו לאותו טכנאי המתעסק בתיקון המזגנים שלנו שגם לו תהייה הרגשה טובה בלב בסופו של יום.

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה