שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2355
מאמרים: 7348
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 
כמעט כל ישראלי חולם על לקבל אזרחות ארצות הברית, אבל למה? מה זה נותן? האם יש תנאים מיוחדים או הגבלות למקבלי אזרחות?  
המשך קריאה
אין אפילו אדם אחד שכף רגלו דרכה בירושלים ולא הרגיש את ההרגשה המדהימה, הייחודים והמרגשת שיש בכל רחבי ירושלים.
המשך קריאה
במסגרת הניסיון של המדינה להוריד את המחירים בשוק הנדל"ן ולאפשר לזוגות צעירים לרכוש דירות משלהם, פתח משרד האוצר לפני מספר שנים בתוכנית דיור למשתכן.
המשך קריאה
  הקריירה שלכם דועכת ואין לכם מושג איפה להתחיל אם בכלל? החיים שלכם מקבלים תפנית ונדמה שאין לכם שליטה על כך? לפני שאתם מתייאשים, אולי כדאי לכם לשמוע מה יש לאותה מתקשרת בטלפון להציע לשינוי ולשיפור אליו אתם מייחלים. שואלים אם אתם צריכים שינוי? אם כן איך ומאיפה תקדמו את השינוי הזה אם בכלל? להלן טיפים לבחירת מתקשרת בטלפון – הם כבר יעזרו לכם לעשות את הבחירות הנכונות.  
המשך קריאה
המתנות החגיגיות שכל עובד אוהב לקבל כל עובד אוהב לקבל מתנה שפותחת את החג או מראה מחשבה מעבר לקראת יום הולדתו. בחברות גדולות ועד קטנות, פרטיות וציבוריות, מכל תחום שהוא מענף המזון ועד התעשייה הביטחונית, נהוג כחלק מיחסי עובד ומעביד להעניק מתנות לעובד לקראת החגים, לקראת שנה חדשה, לקראת יום ההולדת של החברה או יום ההולדת של העובד ולפעמים אפילו בלי חג מיוחד אלא בגלל הפנינג שהתקיים בחברה כדי לפנק את העובדים. מתנות לעובדים צריכות להיות מושקעות ומעוצבות משלב האריזות ועד התכולה שלהן ויש כמה דברים שחשוב לזכור כשבוחרים אותן.
המשך קריאה
בעסקים  בכדי להתקדם ולהצליח חשוב להיות תמיד צעד אחד קדימה מהמתחרים, ובכדי להיות צעד אחד קדימה חשוב להבין מי הם המתחרים? איך הם עובדים? ומה הם החולשות והחוזקות שלהם? 
המשך קריאה
במדינת ישראל בשנים האחרונות קיימת עלייה מתמדת באנשים הסובלים מהתמכרויות לסמים ולאלכוהול. אין ספק כי התמכרות מכל סוג שהוא פוגעת באיכות החיים שלנו ומצריכה טיפול. 
המשך קריאה
שלחתם מכתב ולא כתבתם את המיקוד שלכם. קריטי? תלוי...ברוב המוחלט של המקרים אם תרשמו את הכתובת שלכם בצורה נכונה ומדוייקת תקבלו את המכתב / חבילה שחיכיתם להם. אם טעיתם, מה שבא לידי ביטוי בעיקר בהזמנות מוצרים מחוץ לארץ כי צריך לכתוב את הכתובת באנגלית, יש סיכוי סביר שהחבילה או תתעכב או לא תגיע אליכם בכלל ותגלו אחר כך שהיא חזרה למוכר כי אין נמען (יש, אבל לא ברור).
המשך קריאה
המודעות בחשיבות של השמירה והטיפוח הסביבה התפתחה מאוד בשנים האחרונות, וזה בעיקר כתוצאה מתהליכים המתרחשים בכדור הארץ שמשפיעים על חיינו מבחינה בריאותית ומבחינת הפגיעה באיכות החיים שמסביבנו.
המשך קריאה
ניקיון משרדים זו משימה עבור חברת ניקיון המגיעה עם ניסיון. כיום אנו נמצאים את מרבית שעות היממה במשרד. מי לא היה רוצה שהמקום בו הוא נמצא את רוב שעות היממה - יהיה נקי ונעים? אנו מגיעים בכדי להקל עליכם והוריד מכם את עול הניקיון.
המשך קריאה
1-10 מתוך 54 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה