שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

אימון אישי כמוסכמה חברתית


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

ידוע שישנם תחומים רבים שיש להם פוטנציאל טוב אבל בגלל שמובילי דעה בחברה פסלו אותם, אפשר לומר שבמקומות מסויימים זה מה שקרה לאימון אישי סלש קורס מאמנים, איך שהוא בסביבה שאני גדלתי בה התפתחה איזושהיא ראקציה לדבר, ונוצר מצב בו מי שיש לו קאוצ'ר יש לו בעיה, זאת עיסקת חבילה..  כי אימון אישי נועד למי שיש לו בעיות.נקודה.

אולם לא כך הם פני הדברים, למי שלא יודע, קאוצינג הוא תחום מתפתח בו יכולים לקחת חלק כל סוגי האוכלוסיה בלי הבלי מין וגזע, כשפעמים רבות, התרומה שמקבלים בקורס מאמנים לעיתים גדולה אף יותר מהתרומה שניתן אנו לבאים תחת ידינו כמאמנים.. כי לכולם טוב אימון אישי, ולכולם הוא יכול לתרום! איכות חיים היא דבר מדיד לגמרי, ויש אנשים שחיים יחד חמש ועשר ואפילו עשרים שנה.. אבל חייהם כל כך לא חיים..

אימון אישי-כפלטפורמה לחיים.
אפשר לחיות, ואפשר לחיות אחרת..ואימון אישי אכן יכול לשנות את כל אורך החיים ולטובה! ואני אספר לכם סיפור אמיתי שאני מכירה מקרוב. מדובר בבת דודה שלי שכבר יוצאת הרבה שנים עם בחורים, ושום דבר לא יוצא מזה..והיא לא ממש מבינה למה.. הרבה בחורים היו טובים מקסימים.. אבל שום דבר, יש לה חברה באותו מצב..שגם כן נפגשה עם המון בחורים..והיא קמה יום אחד ועשתה מעשה והחליטה ללכת לקאוצינג כי היא הבינה שאימון אישי זה אולי יכול להיות מה שיעזור לה.. היא התחילה ללכת מתוך הבנה שאולי מה שחסם אותה עד עכשיו היה הפחד, החשש שלה להתחתן..

אבל את בת דודה שלי זה לא עניין.. היא לא הסכימה לשמוע שום דבר על אימון אישי ואפילו על הכשרת מאמנים שזה כאילו לכת ללמוד כדי ללמד ועל הדרך לקבל טיפול.. היא לא הסכימה לשמוע.. וזה כל כך חבל! אבל מה לעשות? בינתיים מחכים לשמוע בשורות טובות..ומקווים שיבוא האחד שיעשה לה את זה והיא תתן לו את ידה.

אימון אישי, זאת לא מילה גסה! וחשוב מאד לזכור את זה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה