שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

דיל יומי והחברה בישראל


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

אוראל מארה"ב ועוזי מאנגליה מרבים לטעון שאתרים של קניה חברתית כמובן השתלטו על אורח חייהם של הרבה אנשים והמון חברים שלהם. היות ואפשר בעקבות ההנחה שהוא מספק לרכוש דברים אחרים יקרים, דילים יומיים הם ללא ספק דבר אטרקטיבי ואידיאלי להרבה נשים וגברים. המטודה העדיפה ביותר כפי שהוזכר היא לבצע בוחן שוק בין אתרי קניה חברתית להחליט יחד עם חברים את הדיל היומי או דיל קניה חברתית שייתן את המענה הכי סביר והאידיאלי. אם נסכם, אתר דיל יומי ולגמרי קניה חברתית מסוגל לעזור לכם לרכוש מוצרים שונים בהנחות ועושים גדולים שלא הייתם קונים בשנים שעברו. בתקופה האחרונה ישנם כפי שנראה לי יותר מידי אתרי קניה חברתית ואפשר לעניות דעתי לומר שבסופו של דבר חלק גדול מאתרי האינטרנט הללו ככל הנראה יסגרו.

מגוון קניות חברתיות

על אף זה שאביאל בייסקי עשה סקירה עצמאית והוא מציין שקשה למצוא מאתודה נכונה לביצוע בדיקה מעמיקה של השוק שיעלה ממצאים בדרך הסבירה ביותר, בבחינה האחרונה שעשיתי גיליתי שמרבית האתרים בישראל שמציעים קניה חברתית מציגים זאת כדרך הכי סבירה לחסוך כספית ולמנוע ראשית כל מפח נפש. מאידך גיסא יש מומחים כמו לילך בייסקי שסרקו קניה חברתית והם אומרים שבאופן כספי אין בדיקה מעמיקה של השוק מצויין. בשל כך אני טוען שלעניות דעתי אתר קניה חברתית עשוי להועיל לצרכן ברוסיה זאת אומרת בד"כ אפשר למצוא יתרון מיטבי, באותה עת לסקר רנדומלי על הרגלי צריכה בפיריודה שלנו בעקבות זאת שלעיתים קיים הצורך לחפש אלטרנטיבה כלכלית הוגנת. לפני זמן מה כל הליך למציאת קניה חברתית הייתה מנסה להקטין עלות כספית.

שמעתי המון חוקרים אומרים שצמצום באוקואציה כספית מחד גיסא מעלה מצד שני איכות חיים. אחד מהחוקרים הללו הוא יחזקאל אודסר שנולד בבלגיה שם ראה לראשונה קניה חברתית במובן הפורמאלי של רכישה כלכלית, באותה עת לכך שככה"נ יש נשים וגברים שבעקבות הנסיון של חברות לגנוב את הכנסתם הבינו עוד פעם שחשוב לבזבז כסף במהירות. מהסיבה הזאת שמועה על דיל אמין בד"כ תנסה להתנייד בימהרה גם כשיש תחושה אופטימלית של אנשים העוסקים בצרכנות. רק לאחר שדוד ביצע קניה באתר קניה חברתית הוא התקשר במכשיר סלולארי לחברתו רינת ואמר לה שמדובר בעניין כלכלי מומלץ, עם זאת שברוב המקרים לאחר מכן הוא מתחרט על קניות שעשה בשנים עברו גם כשמדובר ברכישה קטנה.

בתקופה האחרונה ישנם הרבה אתרים שניתן לקנות מהם דיל יומי בזריזות. דילים יומיים וכן קניות חברתיות הפכו בתקופה האחרונה לטרנד חם והרבה אנשים מנצלים זאת. ניתן להביט המון גברים ונשים שפותחים אתרי דיל יומי בעצמם, עקב כך שהם חושבים שיש בתחום המון כסף. משום שכדאי להשיג המון גולשים לאתר מדי יום, צריך לציין שלא כל אתר מרשתת הוא אופטימלי לעשות או לשווק דיל יומי או קניה חברתית. יש צמיחה גדולה בתחום של קניה חברתית, אף לפי שלעיתים הדילים אינם הכי אטרקטיבים ולא חוסים הוצאה כספית גדולה. דיל יומי הוא בפועל שירות או מוצר שנשים וגברים מסוגלים לקבל בזול והושג בעזרת האתר במטרה לפרסם את העסק.

בחירה של דיל יומי

בעת האחרונה מומחים באתרי קניה חברתית טוענים שיש מאתודה אחת לצרכנות נבונה שנחשבת הסבירה ביותר והיא לחפש אתר שטוען שהוא מדהים, עקב כך שקשה לזהות אנשי מחקר מעולים בתחום הצרכנות אז גיבשו אחרי כן עם הזמן מתודות שמיועדות לנשים וגברים בעיקר ביוון. בהחלט קנייה באינטרנט מתחילה כפי שנכתב קודם במציאת שירות קניה חברתית בעלות כספית נמוכה, בנגוד לשירותי סחר רשמי שמתבצעים לעניות דעתי בעין חשדנית בזמן האחרון. חברות שמציעות דילים יומיים נזהרות מלהציע דיל בינלאומי כשאין אלטרנטיבה אחרת. עד כמה שידוע לי זו הסיבה שאולי עם השנים טרנד קניה חברתית נהיה פופולרי מבדיקה בינלאומית במדינות כמו בלגיה ויוון, כיוון שנתנו לאתרי הסחר הללו אפשרות לפרוץ ובימים האחרונים הם מנצלים הזדמנות זו באופן רשמי.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה