שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2480
מאמרים: 7532
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

המשמעות של דיני איכות הסביבה


 
 

המודעות בחשיבות של השמירה והטיפוח הסביבה התפתחה מאוד בשנים האחרונות, וזה בעיקר כתוצאה מתהליכים המתרחשים בכדור הארץ שמשפיעים על חיינו מבחינה בריאותית ומבחינת הפגיעה באיכות החיים שמסביבנו. כתוצאה מכך, הוקם המשרד להגנת הסביבה, שבשנים האחרונות מוביל לחקיקה משמעותית מאוד בתחום האכיפה כנגד מי שנחשד בעברות סביבתיות. גם חוקי הסביבה, בדיוק כמו חוקים רגילים, צריכים להישמר בקפידה על ידי אזרחים וחברות, אך מאחר ובמציאות זה לא תמיד קורה, החלו הליכי חקירה כנגד אנשים פרטיים וחברות. יחידים וחברות שנפתחו נגדם הליכי חקירה, זכאים להגנה משפטית לכל אורך הדרך, משלב התגלות העבירה ועד לשלב המשפט.

במקרים בהם יש הליכים משפטיים הקשורים לתחום דיני איכות הסביבה, חשוב ואף מומלץ להשתמש בשירותיו של עורך דין המתמחה בתחום דיני איכות הסביבה. עורך דין מתחום זה, יכול לסייע בייצוג הליכי רישוי, בטרום חקירה, בחקירה ובשלב הגשת כתבי האישום. חוקים חדשים שנחקקו, מסמיכים גופי אכיפה בתחום איכות הסביבה לנהל חקירות, לתפוס דגימות ומוצגים, ואף לעכב חשודים בביצוע עבירות. בין גופים אלו ניתן למצוא את המשטרה הירוקה, את פקחי אגף הים והחופים ופקחים סביבתיים של הרשויות המקומיות שקיבלו סמכויות דומות לאלו שיש לשוטרים. בין השאר, גופים אלו מוסמכים לתפוס כלי רכב במטרה לחלט אותם בסיומו של ההליך המשפטי.

יש לבחור את עורך הדין המתמחה בדינים מתחום איכות הסביבה לעומק ולא לבחור אותו באופן שרירותי, אחרת יכול לקרות רצף של טעויות שמובילות להרבה מאוד נזקים. מאחר והתהליך המשפטי המתנהל מול מערכת בתי המשפט הוא לא דבר קל, שלרוב אורך זמן רב, כדאי לוודא שהתהליך יעשה במקצועיות המקסימלית ובמינימום זמן, והבחירה במומחה לדיני איכות הסביבה זוהי הדרך היעילה ביותר לסיים את התהליך במינימום נזק ובהצלחה. הדרך הטובה ביותר לבחירת עורך דין המתמחה בדיני הסביבה היא דרך קבלת המלצה מאדם שאתם מכירים ושנעזר בעבר בשירותיו של אותו עו"ד, כך שיש לו חוות דעת חיובית על דרך הטיפול של אותו עורך- דין. עם זאת, מומלץ לקבל מספר המלצות על עורכי דין מתחום דיני הסביבה ולבחור מתוכן את הטוב והמתאים ביותר עבורכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה