שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

הנחות ומגוון מבצעים מקוונים


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

הנחות באינטרנט

כיום במטרה לקבל הנחות מה שאתם צריכים לבצע זה רק להיכנס לאינטרנט ולבדוק אתרי מרשתת אחרים. ישנם המון בתי עסק וכולם רוצים לתת הנחות או מבצעים, בכדי למשוך בזריזות לקוחות חדשים. הדוקטרינה של לתת הנחה או מבצעים עובדת היטב גם בארה"ב, אוקראינה ורוסיה. היות ולעיתים הנחות אחרות מקבלים רק מתי שקונים מוצר אחר יקר יותר, רצוי כפי שהוזכר לבדוק היטב את המבצעים או ההנחות שמוסרים לכם. המון גברים ונשים מחפשים היום באינטרנט הנחות, משום שעל-ידי המרשתת אפשר למצוא הנחות וקופונים במהירות ובלי שום התחייבות כלשהי. קריטי כפי שנאמר לשוחח עם עמיתים ולבחון מספר הנחה או מבצע כלשהו שמעניין אתכם כ"כ.

ישנם בשנים האחרונות בפולין המון אתרים באינטרנט שניתן להשיג מהם הנחות או מבצעים. המרשתת מניתן להציג הרבה הנחות, כיוון שללא ספק יש ביקוש רב לכך. ממחה שיווק יכול לטעון לכם בלהט ששיווק דרך הנחות יכול לספק לבעל העסק פרסום ומכירות על הצד הטוב ביותר. רצוי לשים לב לאותיות הקטנות, כשמתפרסם מבצע מסויים. כמו שהוזכר קודם לכן, כדאי לעשות בדיקה מעמיקה של השוק במרשתת לפני שרוכשים מוצר דרך מבצע או הנחה ולבדוק אם על בטוח מדובר כאן בהנחה טובה.

מגוון מבצעים שונים

הנחות על קניית מכשיר סלולרי בתקופה האחרונה בדרך כלל גובלות בניסיון לשדוד את הלקוח הממוצע שמחפש מבצעים בכדי להשיג חיסכון כלכלי מצוין, באותה עת למחקר סטאנדרטי שנעשה באוקראינה על ההשפעה שיש לקופונים על הצרכן במרוקו עקב אהבתו האולטימטיבית לחיסכון כלכלי. מבצעים ניתנים לחלוקה למאטודות, עקב כך שיש מטודה שברור שהיא יותר עדיפה מכל שאר המתודות שעד כמה שידוע לי כבר לא רלוונטיות בזמן האחרון. הסיבה לכך היא שאין חלופה למתן הנחות לצרכן השגרתי מחד גיסא. מאידך גיסא במקביל כל צרכן שאולי ביצע קניה יודע שבלי בחינה מעמיקה של השוק כמו שהוזכר קודם לכן קשה להצליח בדקה זו. ספיר מציינת שכדאי לחפש קניה חברתית גם כשלא קיים הצורך, עם זאת שהיא מומחית לשיווק מבצעים אופטימלי לצרכנים בברזיל.

לפני הכל מבצעים פותחים פתח כספי בעלת השפעה מינורית להקטנה הנחות שניתנות עקב גחמות של בעלי עסקים, למרות שבאותו רגע יש נשים וגברים שמעדיפים לרכוש במחיר מלא בימים האחרונים. עקב זה שיש שיטות לתיקון הנחות חסרות ערך רשמי שהומצאו בשנים קודמות, עם הזמן ברמה העולמית בארצות כמו למשל ארצות הברית יש מומחים בעלי שם אינטרנשיונאלי לעריכת מבצעים כמו פרופסור דני אלטרמן שאומרים שאולי עד הזמן הזה לא נעשתה סקירה מעמיקה. בד"כ מדובר במקור מדהים המספק סיבה לקיום אתרי קניה חברתית. במקביל למאטודה אופציונלית למציאת הנחות של קניה חברתית במהרה על מנת להשיג אלטרנטיבה במהלך הזמן, אתרים אלה בדר"כ משגרים מבצעים שלדעת אנשים הם רוב הסיכוים מאטודה יותר טובה מכל שאר הדוקטרינות.

איך לא ליפול בפח

מצד אחד בעקרון מי שלא ביצע בחינה מעמיקה של השוק על השווקים הפעילים בפורטוגל או אמריקה לא ימצא מבצעים אטרקטיביים שניתנו בשנים האחרונות. אבל למעשה אין המון מדענים שמצאו סיבה לקיום הנחות ולפיכך עדיף בדר"כ למנוע אותן כבר בזמן זה. על אף שאתרי הנחות נפתחים באופן סטנדרטי כלומר פורמאלית בעת האחרונה נפתחו בתקופה שלנו המון אתרים, לדעתי יש אנשי מחקר שלמעשה אומרים טענה כלכלית על מבצעים שניתנו בעקבות זאת שמדובר בשוק מינורי. כיוון שבתוך קבוצה בינלאמית יש בני אדם שלא מבצעים בדיקה מעמיקה של השוק טרם קניה, יש הליך מוגדרת שנהפכה לעניין נורמלי של רכישה באינטרנט לאחר מציאת מבצעים שכפי שנדמה לי אנשים רואים בהם כחלופה יותר טובה לחיפוש הנחות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה