שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

השכרת כיסאות לאירועים


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

גם אם אתם לא בעלים של חברה גדולה.. וגם אם אתם אנשים "פשוטים" למרות שאם שואלים אותי, אין דבר כזה אנשים פשוטים, כל אחד מיוחד בדרכו שלו, אני מתאר לעצמי שניתקלתם בתופעה הזאת של חסר כיסאות.. אופס.. הזמנו שני אנשים יותר מהכיסאות שיש לנו, זה קורה הרבה לזוגות צעירים שאין להם יותר מארבעה כיסאות בדרך כלל.. והם נורא רוצים לארח, את כולם כל הזמן, כי יש להם בית חדש ואנרגיות חדשות, ואהבה חדשה.. והם רוצים לבדוק שאין מי שיפספס את זה..

השכרת כיסאות יכולה להוות פיתרון יצירתי לבעיה שלהם במיקרה שהם גרים בסביבה "יבשה" הינו שאין להם שכנים או שאין להם שכנים עדיין..ואני לא מדבר פה על עיצוב אירועים, או השכרת ציוד לאירועים, או השכרת כלים בומבסטית ועיצו בר.. כי הם מדברים על אירוע קטן, חברים קרובים ומשפחה, רק מה לעשות שהם מבוקשים? והאירוע המצומצם שלהם פתאום הפך לאירוע עם שלושים איש שאף אחד לא מתכוון לוותר ולא לבוא... בידיוק לשם כך, יוכל הזוג המאושר להנות משירות ניפלא, של השכרת כיסאות..

אין ספק כי גם ריהוט אלטרנטיבי, דוגמת פופים, או כיסאות שמש נחמדות, במידה כמובן ויש מקום, יכולים להוות פיתרון יצירתי לזוג המאושר.. וכיצד הם ישיגו את אותו ציוד אלטרנטיבי? הו זאת לא בעיה, כיום ישנם חברות רבות שישמחו לספק להם את השירות הזה.. ואל דאגה התענוג גם לא כל כך יקר.. ממש שווה לכל כיס.. רק כמובן כמו שכבר אמרתי השאלה אם יש מקום כי ריהוט אלטרנטיבי דורש קצת יותר מקום מכיסאות רגילים..

ציוד לאירועים הפיתרון האידיאלי

מכירים את האנשים האלה שלא חושבים יותר מידי? שהיד קלה אצלם על ההדק? טוב חוץ מזה שאנשי המכירות למיניהם עושים עליהם כסף טוב.. זה סוג האנשים שאם הם מעצבים אירוע וחסר להם כיסאות במקום לבדוק אפשרויות כמו, חברות שמספקות ציוד לאירועים, הם הולכים וקונים וזה הכי דבילי שיש כי בידיוק ככה הבית מתמלא בחפצים שאף אחד לא זקוק להם, מלבד הערב הקסום... למרות שאם קונים ציוד לאירועים בחכמה, בהחלט מגיע היום בו הם יוכלו לעצב אירוע שלם ומדההים בעצמם...בלי הצורך להשתמש בשירות של ריהוט אלטרנטיבי אז אם יש לכם כסף זה מקסים וניפלא ולמה לא.. אבל אם אין לכם? למה שלא תהנו מהשכרת כלים? זה יהרוג אתכם? מניסיון, אני אומר לכם שלא.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה