שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2541
מאמרים: 7584
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

כיצד לרכוש מתנות לעובדים


ברק לחוביץ
 
 

כיצד לרכוש מתנות לעובדים

המתנות החגיגיות שכל עובד אוהב לקבל

כל עובד אוהב לקבל מתנה שפותחת את החג או מראה מחשבה מעבר לקראת יום הולדתו. בחברות גדולות ועד קטנות, פרטיות וציבוריות, מכל תחום שהוא מענף המזון ועד התעשייה הביטחונית, נהוג כחלק מיחסי עובד ומעביד להעניק מתנות לעובד לקראת החגים, לקראת שנה חדשה, לקראת יום ההולדת של החברה או יום ההולדת של העובד ולפעמים אפילו בלי חג מיוחד אלא בגלל הפנינג שהתקיים בחברה כדי לפנק את העובדים. מתנות לעובדים צריכות להיות מושקעות ומעוצבות משלב האריזות ועד התכולה שלהן ויש כמה דברים שחשוב לזכור כשבוחרים אותן.

כיצד לרכוש מתנות לעובדים?

·         כשבוחרים מתנה לעובדים חשוב מאוד להתייחס לאריזות. האריזות אומרות הכול ולמעשה מתנה שתהיה מאוד שימושית אך לא ארוזה בצורה מעניינת יכולה להניא את העובדים מלקחת אותה מלכתחילה. יש חברות שמעניקות מתנות רבות לעובדים ולפעמים הם פשוט לא לוקחים אותם כי זה עוד בונבוניירה או עוד בקבוק יין עם כמה פרחים ואין להם באמת צורך במתנה הזו. אף אחד לא רוצה לגלות שהמתנה שלו לא אטרקטיבית ולכן חשוב להשקיע באריזה יפה ומעוצבת תסקרן את העובדים וגם אם מחליטים על סלסלה כשי לחג, חשוב המראה החיצוני.

·         גם התכולה צריכה להיות מעניינת ולא סתם אומרים שמה שבקנקן לא פחות חשוב מהקנקן עצמו. אם אין לכם רעיון למתנה יצירתית אפשר אפילו להתייעץ עם חלק מהעובדים. גם אם זו לא תהיה הפתעה לאותם עובדים, מתוך מפעל של 200 אנשים לא יזיק אם תשאלו 10 או 20 עובדים יצירתיים לרעיונות חדשים. תמיד אפשר לבחור באוכל שכולם אוהבים כמו למשל בונבוניירה יוקרתית אך גם מוצרים לבית ולמי שמשקיע גם מוצרי חשמל יכולים להיות בחירה טובה.

 נסו לחשוב מחוץ לקופסה

אמנם אריזות בדרך כלל מגיעות באותה צורה עם שינויים קטנים אך דווקא בפרמטר זה יש הרבה מקום לשיפור למי שרק ישקיע מעט יותר זמן. גם אם תעניקו מתנות יחסיות שוליות כמו ספל מגניב לקפה או מוצר משרדי קטן שיהיה ליד המחשב, האריזה אומרת הכול. יש בתי דפוס וחברות רבות שמשווקות אריזות נהדרות שיכולות להתאים בדיוק למשימה הזו ואם תקדישו מעט יותר זמן לבדיקה מעמיקה העובדים שלכם יהיו יותר מרוצים.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה