שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

כמו שאני ככה זה טוב – על נשים ומעגלי נשים


פורטל בית משותף

המוקד לדייר מבית פורטל בית משותף הינה מערכת לאיתור בעלי מקצוע אמינים ומקצועיים המספקת בעלי מקצוע עבור דיירים בבתים משותפים וועדי בתים משותפים בכל הארץ.

 

המוקד לדייר מספק לדיירים ולוועדי הבתים בעלי מקצוע במגוון תחומי הבית והבית המשותף.

 

פורטל בית משותף הינו אתר ותיק וייחודי המשרת את קהילת הדייריםוועדי הבתים בישראל משנת 2004. מתוקף כך אנו מקבלים עשרות פניות של צרכניםבכל יום במגוון רחב של תחומים ומכל חלקי הארץ.

 
 

העידן שלנו משופע בצורות תקשורת שלא הכרנו בעבר, והראשון והעיקרי בהם הוא האינטרנט. נדמה לפעמים שהחברויות קיימות כיום בדפים וירטואליים בלבד, ששיחות העומק הוחלפו בצ'אטים מהירים ובקשות ההכלה שלנו מאנשים קרובים נדחקו לצד עם הופעתם של הבלוגים אשר מאפשרים לנו להציג את הקרביים שלנו לקהל הרחב באשר הוא. נדמה ששכחנו קצת את המקורות שלנו, את הבראשית – קשר עין, מבט, מילה חמה, חיבוק.
קאט. נריץ את ההקלטה אחורנית לרגע, נתחיל מהתחלה וננסה שוב – העידן שלנו משופע בצורות תקשורת שלא הכרנו בעבר, והראשון והעיקרי בהם הוא האינטרנט. נדמה שדווקא בעידן האינטרנט והחברויות הוירטואליות עולה בנו הצורך לחזור אל המקורות שלנו, אל הבראשית – אל קשר העין, אל המבט, המילה החמה והחיבוק. ואיפה נמצא הבראשית אם לא בָּאישה?
מעגלי נשים הם אחת מהדרכים לחזור אל המקורות, אל חברוּת אמיתית ואל תחושה של הגנה, ביטחון ואהבה. מעגלי נשים אשר פועלים כיום מעודדים העצמה נשית ומאפשרים לנשים אשר מודעות לכוח הטמון בהן להיות זו עבור זו, לנשים אשר מבקשות לתת ולקבל מעצמן ועבור עצמן.
מעגלי הנשים שואבים מן המקורות – בכתבים מוקדמים ובמקורות עתיקים ניתן למצוא דוגמאות רבות להעצמה נשית ולמעגלי נשים אשר היו חזקים ורבים והיו חלק בלתי נפרד מהמבנה החברתי בעבר. כיום יש מגמה לחזור אל אותם מעגלים מבורכים – המעגלים מציעים כיום מגוון של נושאים בהם הן עוסקות (התפתחות ומודעות, מעגלים עסקיים, מעגלי תמיכה לאחר לידה ועוד נושאים רבים), כאשר המטרה העיקרית במעגלי הנשים היא המסר כי אינך לבד, חברותייך מקבלות אותך בדיוק כפי שאת וכי הן נמצאות כאן כדי לתמוך בך ולעזור לך.
בדרך כלל במרכזם של מעגלי הנשים נמצאת בעלת מקצוע אשר מובילה את הקבוצה. אל מעגל הנשים יכולה 'להתקבל' כל אחת, בדיוק כפי שהיא, בקצב שיהיה לה נוח ובהבנה ואהבה. זהו הכוח של מעגלי נשים וזה מה שמאפשר העצמה נשית – נשים יודעות לשאוב זו מזו כוחות ועוצמות ולתת יד וחיבוק, להקשיב ובעיקר – להיות.
אז נריץ שוב את ההקלטה אחורנית לרגע, נתחיל מהתחלה וננסה שוב – העידן שלנו משופע בצורות תקשורת שלא הכרנו בעבר, והראשון והעיקרי בהם הוא האינטרנט. האינטרנט ושאר האמצעים המודרניים הם חשובים ובעלי יתרונות וערך רב, אך הם אינם מחליפים את הקשר האנושי בכלל, ואת הקשר הנשי בפרט. העולם סביבנו מתפתח ומשתנה אבל משהו בבראשית שלנו, בנפש, נשאר אותו הדבר. לא טוב היות האישה לבדה, ומעגלי נשים הם בדיוק המקום שמאפשר לה לא להיות לבד. להיות יחד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 3 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה