שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

מה עושים כשאין השכרת רכב משפחתי?


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

כל המשפחה יוצאת לטיול, מוכר? התיקים, הקניות, הבגדים, ההתארגנויות.. כולם מתרגשים, כולם מתארגנים ומוכנים ליציאה.. רק מחכים לאבא שהלך להשיג רכב מחברת השכרת רכב שפירסמה שיש לה השכרת רכב משפחתי. אבא הלך להביא את הרכב וכולנו חיכינו נרגשים.

לא לקחנו בחשבון שהשכרת רכב משפחתי זהו לא שירות נפוץ כל כך ונכונה לנו הפתעה...אבא חזר הביתה אבל וחפוי ראש..לא נוסעים הוא אמר ובאותה נשימה הוסיף, הכל משמים! רק שאני מצטער שכך הם פני הדברים..פשוט מאד לא לקחתי בחשבון שהשכרת רכב משפחתי זה לא משהו שיש לכל אחד.. התברר שהם טעו לא היה להם רכב משפחתי, הם כמובן הסכימו לצ'פר בשני מכוניות קטנות, אבל היתה לנו בעיה  "קטנה" לא היה מי שינהג ברכב השני..

אז התבטל הטיול.. החזרנו את החטיפים לארון, אפילו חשק לאכול אותם לא היה לנו.. אחרי שהחזרנו הכל למקום, התיישבנו קצת לשחק.. הדקות עברו לאט לאט, שישים שניות ועוד שישים שניות ועוד שישים שניות.. וואו! אף פעם לא שמנו לב שדקה זה כל כך הרבה זמן..

אמא שראתה את הכל מהצד, החליטה שהגיע הזמן להתערב! היא קיבצה את כולנו בסלון, והכריזה: רבותי מהפך! במקום שנרגיש פח! היא הצליחה בשימחת החיים שלה לשלהב את כולנו! מה? שאלנו? מה קורה? אז יש בסוף השכרת רכבים? שאלנו.. מקוים לתשובה חיובית.. מאחר והבנותינו בתחום השכרת רכב בארץ שואפות לאפס.. לא צחקה אמא.. וסחפה את כולנו אחריה בהתלהבותה,

אז מה עושים? היא שאלה את כולנו בחיוך.. מקימים חברת השכרת רכב בארץ שכן יהיה לה השכרת רכב משפחתי! צעק אחי.. וכולנו צחקנו.. לא אמרה אמא.. לא זה למרות שזה רעיון נחמד.. רק קצת משאבים לא יזיקו לנו כדי לבצע את הרעיון הקטן שלך.. אבל מה? אסור להתייאש משום חלום! כי לפעמים חלומות מתגשמים.. גם אם מדובר ב"סתם" חלום על הקמת חברת השכרת רכבים.

כי אם לא נחלום להיות גנרלים גם חיילים פשוטים לא נהיה. וחבל.. כי חיילים פשוטים אנחנו דווקא יכולים להיות J


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה