שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

מצלמות אבטחה בתחנות רכבת


רונית הלבר

אין עוד מלבדו!

 
 

ברחבי העולם כולו יודעים כבר מזה שנים הכליים הברורים והפשוטים אשר מאפשרים פיקוח מתמיד והדוק עשרים וארבע שעות ביממה על כל תחנות הרכבת באשר הן – ידוע שאי אפשר לדעת מה קורה והיכן ללא אמצעי פיקוח – כמו מצלמות אבטחה שמעביר לנותמונת מצב אמיתי ומדוייקת מה קורה איפה ולמה.

בתחנות רכבת שונות בעולם ישנן שעות מסוימות ביום ובלילה אשר ידוע שממש מסוכן להסתובב בהן.. אנשים מפוקפקים מסתובבים שם ומידת אמינותם נתונה בספק גדול מאד אשר אין לסמוך עליהם בשום אופן, בשל עובדה זו החליטו הרשויות להציב מצלמות אבטחה בכל תחנת רכבת בין בתחנות הרכבת התחתית ובין בתחנות הרכבת הבין עירונית – הרכבת העילית,

בעצם הצבת מצלמות האבטחה השיגו הרשויות שתי תוצאות בבת אחת:

האחת – אמצעי התרעה – בעצם נוכחותה המצלמה אומרת לאדם שמסתובב באזור – היזהר! כל מעשיך מתועדים יש מי שעוקב אחריך ואחר מעשיך – ובעצם על ידי כך כמות מעשי הפשיעה במקומות רבים ירדה ללא הכיר ממש.  

השנייה – עם הצבת המצלמות יכלו הרשויות לפענח מקרים קשים של אלימות ומעשים שונים אשר בעבר אם הם אירעו לא הייתה כמעט כל דרך לדעת מה באמת קרה בזירת האירוע, היה מאד קשה למצוא עדים שיעידו על הנעשה – ועוד יותר קשה היה לתפוס את האחראים לאירוע עצמו ולמתות עימם את הדין המגיע להם. כיום, עם הצבת המצלמות – הכל נעשה קל הרבה יותר – קל לפקח בו זמנית על כמה מוקדים ברחבי העיר וקל לזהות את העבריינים,

בדרך כלל אלו מצלמות אבטחה חסויות שמסייעות בתפיסת גורמי פשע – שכן מול המצלמות הגלויות – רק טיפש יבצע את זממו – וכבר למדו הפושעים דרכים מתוחכמות משלהם איך "לעקוף" את המצלמות ולבצע את זממם – כרצונם.

הרבה טוב הביאו לעולם מצלמות האבטחה – יותר שקט ויותר ביטחון לאזרח הקן ושומר החוק. הלוואי שלא נזקק להם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה