שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2542
מאמרים: 7590
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 
המתנות החגיגיות שכל עובד אוהב לקבל כל עובד אוהב לקבל מתנה שפותחת את החג או מראה מחשבה מעבר לקראת יום הולדתו. בחברות גדולות ועד קטנות, פרטיות וציבוריות, מכל תחום שהוא מענף המזון ועד התעשייה הביטחונית, נהוג כחלק מיחסי עובד ומעביד להעניק מתנות לעובד לקראת החגים, לקראת שנה חדשה, לקראת יום ההולדת של החברה או יום ההולדת של העובד ולפעמים אפילו בלי חג מיוחד אלא בגלל הפנינג שהתקיים בחברה כדי לפנק את העובדים. מתנות לעובדים צריכות להיות מושקעות ומעוצבות משלב האריזות ועד התכולה שלהן ויש כמה דברים שחשוב לזכור כשבוחרים אותן.
המשך קריאה
במדינת ישראל בשנים האחרונות קיימת עלייה מתמדת באנשים הסובלים מהתמכרויות לסמים ולאלכוהול. אין ספק כי התמכרות מכל סוג שהוא פוגעת באיכות החיים שלנו ומצריכה טיפול. 
המשך קריאה
שלחתם מכתב ולא כתבתם את המיקוד שלכם. קריטי? תלוי...ברוב המוחלט של המקרים אם תרשמו את הכתובת שלכם בצורה נכונה ומדוייקת תקבלו את המכתב / חבילה שחיכיתם להם. אם טעיתם, מה שבא לידי ביטוי בעיקר בהזמנות מוצרים מחוץ לארץ כי צריך לכתוב את הכתובת באנגלית, יש סיכוי סביר שהחבילה או תתעכב או לא תגיע אליכם בכלל ותגלו אחר כך שהיא חזרה למוכר כי אין נמען (יש, אבל לא ברור).
המשך קריאה
המודעות בחשיבות של השמירה והטיפוח הסביבה התפתחה מאוד בשנים האחרונות, וזה בעיקר כתוצאה מתהליכים המתרחשים בכדור הארץ שמשפיעים על חיינו מבחינה בריאותית ומבחינת הפגיעה באיכות החיים שמסביבנו.
המשך קריאה
ניקיון משרדים זו משימה עבור חברת ניקיון המגיעה עם ניסיון. כיום אנו נמצאים את מרבית שעות היממה במשרד. מי לא היה רוצה שהמקום בו הוא נמצא את רוב שעות היממה - יהיה נקי ונעים? אנו מגיעים בכדי להקל עליכם והוריד מכם את עול הניקיון.
המשך קריאה
חברת ניקיון אמינה נמדדת בעמידה בהתחייבויות שלה. בענף הניקיון ישנם המון חברות ניקיון, כולם מספקים את אותו השרות, אך לא כולם מצליחים לעמוד בתחייבות כלפי הלקוח. ישנם המון סיבות לכך. אנו חברת ניקיון בהרצליה דואגים לעמוד בכל התחייבות שהובטחה ללקוח בטרם כניסתנו לתפקיד זאת על ידי פיקוח צמוד ועובדים מקצועיים, כמו כן חברת ניקיון בהרצליה למדנו כבר ומכך אנו דואגים לשלם את הזכויות לעובד זאת בשל העובדה כי במידה והעובד שבע רצון מהשכר והתנאים העבודה מתבצעת כפי הנדרש.
המשך קריאה
חברות ניקיון זו לא כותרת,זו משימה! אנו קלין וקליר חברת ניקיון שמגיעים ומורידים מכם את עול הניקיון. בקלין וקליר תקבלו שרות אמין וזמין במחיר טוב, פיקוח צמוד ועובדים מקצועיים. 
המשך קריאה
חברת ניקיון זו בחירה שרצוי ותעשה לאחר מחשבה בדיקת ממליצים ובחינת העובדה כי החברה היא חברה ותיקה ובעלת כל האישורים הדרושים על פי חוק. המלצות על חברת ניקיון זו המשימה הראשונה בעת חיפוש אחר חברה. לאחר מכן אנו ממליצים לבחון אתצ החברה עצמה ואת האישורים והרשיונות שהיא מציגה. כמו כן לבחון באם החברה משלמת את כל התנאים הסוציאליים המגיעים לעובדים.
המשך קריאה
לאורך השנים האחרונות אנו יכולים לראות תופעה מאוד ברורה של הקמת עמותות. כיום מדובר במספרים משמעותיים, במונחים אזרחיים, של עמותות שמטרתן היא להניע את גלגלי השינוי החברתי על בסיסי מוטיבציה ואינטרסים שונים. ניתן לראות שיש מגוון די גדול של עמותות הפועלות לטובת קהל היעד שלהן ואחד הסוגים הוא עמותות הפועלות לטובתם של ילדים. גם בתוך הנישה הזו ישנה תת נישה והיא מתייחסת לעמותות שמטרתן היא גיוס תרומות למען עזרה לילדים חולים ומדובר בעיקר שילדים שבאופן מובהק זקוקים לתרומות הללו. 
המשך קריאה
הכובע הוא פריט אופנתי שלא רק מוסיף לנו למראה אלא גם עוזר לנו נגד החום והשרב בימי הקיץ והקור והגשם של עונת החורף
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 59 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה