שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

סוככים, זה מגזרי?


רונית הלבר

אין עוד מלבדו!

 
 

תופעה מעניינת ששמתי לב אליה לאחרונה היא תופעת העדר סוככים ומרקיזות בכל הנוף של הבתים בציבור החרדי, אם תראה ברחוב חרדי ממוצע סוככים זאת רק משום שהם נמצאים בכניסה לבית עסק או ביתני מפעל הפיס, מה זה אומר?!

סוככים לכל המגזרים
מי שמכיר את הציבור הכללי במדינת ישראל בכלל ומי שמכיר את הציבור החרדי בפרט יודע שהציבור הזה חי לפי מוסכמויות שונות כתובות ובלתי כתובות שאר לעיתים אף אינן מדוברות אפילו, אך הינן שרירות וקיימות, ונושא הסוככים נמצא גם הוא באיזה שהוא סוג של אי וודאות, זה לא משהו מודע שקורה בכוונה תחילה, כל העניין של אי שימוש בסוככים אינו כתוב בשום משום – זה משהו שקורה כמובן מאליו.. זהו פשוט מוצר צריכה שלא נכנס לציבור.

אז איך ניתן להכניס את השימוש בסוככים לציבור החרדי?
ישנם מוצרי צריכה שונים שלא הוכנסו לשימוש בצל מגזרים מסיימים וזאת עקב אי ידיעה ומחסר מסע פרסומי נכון ו /או כל תהליך אחר שגורם להחדרת המוצר לשוק הצרכני הספציפי, הציבור החרדי כמו כל הצבורים המגזרים בישראל – לא נחשף לעיתים רבות לחומרים מסוימים עד שלא הביאו אותם אליו ישירות לפתח הבית.
מרקיזה
כשאדם חרדי ממוצע מעוניין לדאוג להצללה בביתו – הוא בדרך כלל יעשה זאת על ידי שימוש בפרגולות מסוגים שונים עם שיתוף של בדי ברנזט מלמעלה לכל היותר, האדם החרדי הממוצע מחפש נוחות עם איכות העולה על כולם הוא פרמטר המחיר! חשוב לצרכן החרדי ליהנות ממחיר הגון השווה לכל כיס,

אפשר לעשות את זה!
על ידי תהליך חכם – של שיווק נכון אפשר יהיה לשווק גם את הסוככים והמרקיזות לתוככי הציבור החרדי – זה לא מופרח וניתן לעשייה – צריך רק שמשהו ירים את הכפפה ובכל כולם יהנו, הן הציבור החרדי – מוצר איכותי ואמין שהוכיח את עצמו בשוק העולמי, והן היצרנים והמשווקים השונים – שלהם הרווח הכלכלי בכל עסקה כזו יכול להיות גדול מאד, רווח נקי ומשתלם.
 אנו יודעים מה באמת אנו מחפשים וגם בבואנו לחנות הרהיטים אנו נשארנו עם אותם הצרכים למרות המוכר /ת  המשכנעים והממריצים לרכישת מוצרים קצת אחרים..

אם נקפיד על שמירת הפרמטרים הללו – נוכל להבטיח לעצמינו בחירה נכונה והגיונית – בחירה שנהנה ממנה ונשתמש בה לאורך ימים ושנים.

 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה