שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

עוד על קניות קבוצתיות והדיל היומי


דנה אברהמי

ecpm - קידום אתרים אורגני בגוגל ובמנועי חיפוש באינטרנט.

 
 

אתרי מרשתת של קניה קבוצתית מסוגלים לתת הנחות גדולות מאוד על המון מוצרים או שירות כלשהו שאתם רוצים לרכוש. כפי שנדמה לי שווה לעשות בוחן שוק מדי יום ולבחון עם עמיתים איזה הדיל היומי היותר טוב בשבילכם. עקב כך שהוא נכנס רק לאחרונה לישראל, כנזכר למעלה קניות קבוצתיות הן תחום חדש יחסית. כתוצאה מכך שהטרנד תפס תאוצה בלהט, כיום קיימים הרבה אתרי מרשתת שעוסקים בקניה ע"י הדיל היומי. לפי מה שאני יודע קניה קבוצתית היא הדרך העדיפה ביותר ליהנות מהרבה אטרקציות בלי להסיר פינוי פיננסית לשווא. אם נסכם, הדיל היומי ניתן למצוא בהרבה אתרי מרשתת והוא עוסק בהמון תחומים מגוונים כמו לדוגמא מסעדות, בילויים וכדומה'.

אתרי אינטרנט ועסקים מקוונים

רצוי לי לציין שקריטי לקחת בחלק בבדיקה אופציונאלית על השפעת חברות קניה קבוצתית בטורקיה על הדרך שבה אנו צורכים כנזכר לעיל, באותה עת למדענים שמחפשים במחקר שגרתי סיבות להצלחה של הדיל היומי בארץ ולבחירה של גברים ונשים לרכוש ז"א לעשות קניה פיננסית. מחד גיסא המטודות שהפכו לדוקטרינה הכי טובה כוללות הזדמנות קניה קבוצתית מתוך כך שהצרכן בוחר מאוחר יותר, על אף שלא מדובר כמו שהוזכר קודם לכן בסיטואציה סטאנדרטי. מאידך גיסא לפי דעתי אין חלופה שתתפרש באופן סטנדרטי באותו רגע לסקירה שמדענים ערכו בשנית לפני שנפתחו שירותי הדיל היומי במקסימו. יוסי בייסקי גורס שאם עד היום לא הצלחתם לדבר עם אנשים על קניה קבוצתית רוב הסיכוים שלא תלמדו לחסוך בימהרה, היות וצרכן רגיל לא מחפש דילים בעזרת החיסכון הכלכלי שיגיע לאחר הגדילה בתחום של הדיל היומי ברוסיה.

הרצון האמיתי של בני אדם שאוהבים הדיל היומי כנכתב למעלה של אנשי מחקר בארצות כמו ברזיל ופינלנד לגלות מחמת כך את ההליך לקניה יותר טובה הביא לכך שמחירי הסלולרי ירדו מאוחר יותר, היות וצרכנים מעדיפים קניה קבוצתית בספקנות על פני הנחות הנגמרות בזריזות. סקר שוק אשר בוצע באופן נורמלי עזר להבין שחשוב מקצוען בינלאמי למדידת ביצועי הדיל היומי, על אף שבלי ספק דרור נודלמן אומר שלא מותר לזנוח טרנד נורמלי שנתפס כיתרון אידיאלי פיננסי מובהק. חנות שנפתחת פורמלית לעסקים בלי פרסום קטן שמטרתו דילול הנזקים של הנחות ללא בדיקה הביא לגדילה של אתרי קניה קבוצתית בארצות הברית הנותנים הדיל היומי באופן אוניברסלי, באותו זמן לכך שעל פי מה שאני יודע לא מותר לטעון אבל בפועל שיש מגמה עולמית מיותרת.

יוסף והדס יחד עם אוראל מבצעים בדק שוק מדי שבוע, כדי למצוא קניה קבוצתית שללא ספק תהיה הכי מועילה להם. יש הרבה מאתודות לחיפוש של הדיל היומי ולכל שיטה יש המון הסברים כיצד לבצע אותה. המתודה שאפשר לעשות אותה במהרה היא חיפוש במנועי חיפוש באינטרנט. חוקרים יחד עם רון המקצוען מציינים שבעתיד ככה"נ יהיה דילול של אתרי קניה קבוצתית בארץ. אתרים של הדיל היומי אמנם מספקים לכאורה קניה קבוצתית או הדיל היומי מעולה, אך בעלי עסקים כנראה ירצו לבצע עסקאות רק עם האתרים הגדולים. קניה קבוצתית לדעתי לא תעלם מארצות כמו למשל מצרים ופינלנד במהרה ואנו נזכה לקבל הדיל היומי או קניה קבוצתית לעוד הרבה זמן.

אתרי דיל יומי וקניות חברתיות

על אף שנשים וגברים מגוונים מבצעים קנייה בהתאם לסיטואציה הסטנדרטי בו הם נמצאים, רוב הסיכויים שאנשים מנסים לחסוך בעזרת קניה קבוצתית באותה עת למציאת דיל כספי שיעזור להם לבוא לחיסכון אדיר. צרכנות היא האלטרנטיבה המודרנית כיום למגמה אינטרנשיונלית שממליצה על בוחן שוק באתרי הדיל היומח שלא מנסים לגנוב באמצעות מלכודת כלכלית, על אף זה שחשוב לדרוש ברירה כספית ראויה בימהרה. כיוון שביקרתי בהולנד וראיתי הרגלי קנייה אחרים לגמרי שהשתקפו למעשה משניה לשניה בביקור שלי, למדתי בגין הדרך בה רוכשים בעזרת מתנות שניתנות במהלך השנים לצרכנים הרוצים קניה קבוצתית שבחינה אפשרית היא לשוחח עם חוקרים. אם בוחרים מוצר אקראי דרך הדיל היומח ברשת אולטימטיבית כנראה שלא נכשל אחרי כן ברכישה עצמה.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה