שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

ציוד לאירועים בירושלים


ola tasa

מחלון אחד הביטו שניים אחד ראה בוץ והשני-שמיים.

 
 

ישנם חברות רבות ה מספקות את השירות הניפלא של השכרת ציוד לאירועים, אך כמו בכל תחום גם בתחום השכרת ציוד לאירועים יש חברות שעושות את הכסף הגדול ויש כאלה שמסתפקות בפירורים אפשר לקרוא לזה, לא שזה לא מספיק להם, וגם אין לי ספק שהם חיים יפה מאד מאותם פירורים מאחר שציוד לאירועים זהו תחום מבוקש, אולם אלא הם הפירורים ואת העוגה השלימה אוכלות חברות השכרת ציוד לאירועים בירושלים, הגיוני? לא? למה לא? אני אסביר למי שלא מבין?

בירושלים הכל קורה! ומי שמכחיש מוזמן אלי להרצאה של יומיים, למה עדיפה ירושלים! אני מדברת גם ברמה האישית, וגם ברמה הכללית, כי ברמה האישית, אני מתארת לעצמי שרק ירושלמים יסכימו איתי, שאין על ירושלים, והם צודקים! גם האוויר של ירושלים, המדהים! שאגב מתאים מאד לאירועים חיצוניים עם במות לאירועים וכו' ועד האופי הכל כך נחמד שלהם! הם הרבה יותר נחמדים ואדיבים מהבני ברקים ואם שואלים אותי? אז ברמה העקרונית גם יותר  אינטלגנטים! התל אביבים בלי להכליל כמובן הרבה יותר ברברים, כי סלב לא עושה את אותה עבודה כמו אקדמאי, בינינו.

חשבתם פעם על חומות ירושלים? על כמה שזה דבר מדהים! חישבו על כך! להפיק אירוע  על חומות ירושלים, לקחת חברת ציוד לאירועים, אתם יודעים חברה שעושה השכרת ציוד לאירועים בירושלים, או אפילו רק  במות לאירועים, אם לא ממש חשוב לכם רמת העיצובים... ולהפיק אירוע מדהים ביופיו, כשהחומות משמשות עבורכם, רקע, תפאורה ואווירה,

ולמה גורפות חברות השכרת ציוד לאירועים את כל הכסף? כי בירושלים עיר הקודם יש כל הזמן אירועים ממשלתיים, הרבה אנשים מכובדים מהעולם באים דווקא לבקר בירושלים כי היא עיר הבירה, לא השניה ולא בערך, קחו לדוגמא את ביקורו של האפיפיור, כדי לארח אותו היה צורך בלוגיסטיקה מסובכת!   השכרת כיסאות אומנם לא היתה רלוונטית פה, אבל מחסומים ובמות לאירועים בהחלט עשו את העבודה! כי היה צורך להגן עליו מפני אנשים מזיקים אשר לא אוהבים את רוחו של האפיפיור ורוצים להדיחו מכיסאו, לעיתים רבות קורה גם שלהופעתו של VIP עושים כנס רב משתתפים חשובים, על מנת להציג דברים או ללבן עינינים, לשם כך גם עוזר השירות של השכרת כיסאות, יעיל שימושי, ומספק פרנסה להרבה אנשים!


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה