שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2412
מאמרים: 7398
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

צריך לרשום מיקוד? התשובה מפתיעה


עומרי סופר

צרכנות נבונה היא המפתח, 

שלכם, עומרי

 
 

שלחתם מכתב ולא כתבתם את המיקוד שלכם. קריטי? תלוי...ברוב המוחלט של המקרים אם תרשמו את הכתובת שלכם בצורה נכונה ומדוייקת תקבלו את המכתב / חבילה שחיכיתם להם. אם טעיתם, מה שבא לידי ביטוי בעיקר בהזמנות מוצרים מחוץ לארץ כי צריך לכתוב את הכתובת באנגלית, יש סיכוי סביר שהחבילה או תתעכב או לא תגיע אליכם בכלל ותגלו אחר כך שהיא חזרה למוכר כי אין נמען (יש, אבל לא ברור).

אז מה התפקיד של המיקוד בכלל? כשמו כן הוא, הוא ממקד. אם לדוגמה הזנתם כתובת שלכם וטעיתם ברחוב או במספר הבניין, אבל הקפדתם לשים את המיקוד המדויק שלכם, אין לכם מה לדאוג. המיקוד בעצם הוא מעין תעודת זהות של הבניין / בית שלכם וכך הדואר יודע לזהות בדיוק היכן אתם גרים ולהעביר לכם את החבילה / מכתב שלכם. תיאורטית, אתם יכולים לרשום את השם + שם המשפחה שלכם ואת המיקוד בלבד והחבילה תגיע ליעדה.

המיקוד, מעבר לתפקידו הידוע עוזר גם לדואר למיין את החבילות בצורה קלה יותר, לעיתים אפילו באופן אוטומטי לחלוטין. מערכת שממיינת את המכתבים / חבילות שלכם יכולה לזהות מיקוד ולמען את החבילה באופן אוטומטי לאזור החלוקה הרלוונטי שלה. בדואר מציינים שזה הליך שיכול לזרז משמעותית את זמן קבלת החבילה מרגע השליחה שלה בארץ או מחו"ל כך שמבינים שהוספת המיקוד, גם אם לעיתים זה דורש מאיתנו עוד כחצי דקה, כחשוב ומשתלם.

אז איך מוצאים את המיקוד שלכם? בשונה מאלו שזוכרים אותו כבר בעל פה, ישנם כאלו שעדיין צריכים להיכנס ולבדוק כי לא יוצא להם להזמין חבילות לעיתים קרובות. בכניסה למנוע החיפוש של גוגל, תקלידו את המונח הבא "איתור מיקוד" ואשרו. מיד יופיעו לפניכם מספר אתרים שיכולים לבצע עבורכם את החיפוש. לחיצה על אחד הלינקים יוביל אתכם לשדות שאתם צריכים למלא כגון עיר, רחוב ומספר. לאחר שתזינו אותם, לחצו אישור וקבלו את המיקוד שלכם. תרשמו אותו בצד או זכרו אותו ולעצלנים שבכם, תמיד תוכלו לחזור ולבדוק בשנית אם תצטרכו.

לא מעט אתרי קניות, בעיקר מחו"ל גם נותנים לכם את האפשרות להזין מיקוד תוך כדי תהליך ביצוע ההזמנה אצלם ואת איתור המיקוד הם עושים לכם או אוטומטית או מאפשרים לכם לאתר את המיקוד בלי לצאת מהאתר שלהם בכלל. היום אתרים מסוג אלו מבינים מה שלא ידעו לפני, שלא באשמתם – הוספת מיקוד לכתובת של הלקוח תורמת בפועל לקבלת הפריט ומקטינה את האחוזים של המוצרים שלא מגיעים.  היום גם אפשר לראות כל מיני אתרים פופולריים שממליצים לנו על 2 דרגות אבטחה בכניסה לחשבונות השונים שלנו באינטרנט כמו אימייל, פייסבוק וכו'. אפשר לראות את מיקוד ככזה, כדרגת אבטחה שניה לאחר רישום הכתובת שלכם.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה