שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

שמירה ואבטחה על ילדינו זה הדבר הכי חשוב שיש


6510637
 
 

 

איך יוכלו ההורים לסמוך על מוסד חינוכי שישמור על הדבר הכי חשוב להם בעולם, על הילדים שלו. כל הורה רוצה להיות בטוח בכל מאת המאת האחוזים שילדים שלהם בטוחים, שמורים ומאובטחים. ההורים מעדיפים להרגיש תחושת ביטחון ורוגע נפשי. כל זה יכול לנבוע מתוך תחושת ביטחון ואמון במוסד שההורים שולחים את הילדים. כל הורה היה רוצה לחוש שהמוסד החינוכי שההורה שולח את ילדיו אליו הוא הכי בטוח שרק ניתן ואפשר. ירידת הדורות מאד ניכרת בתקופה האחרונה. ההורים היום ממש מרגישים סכנת נפשות בעת שליחת הילדים למוסד חינוכי. בעבר, אם הסכנות היו בשיעור ספורט או בהתקלות באביזר כזה או אחר וכו'. היום הסכנות רבות יותר ושונות המגיעות מכיוונים אחרים לגמרי. היום ילדים מסתובבים עם סכינים ואולרים ואפילו נפצים. דבר זה מסוכן מאד הרבה יותר מבעבר ויש חשש גדול בכל הקשור לנושא אבטחה במוסדות חינוכיים.

שירותי מוקד

 

חברת אבטחה במוסדות חינוך.

בוודאי שההורים היו הרבה יותר רגועים ובטוחים לולי היתה חברת אבטחה בשטח. פעם היה מספיק באב הבית בשביל לדאוג לביטיחון ולבטיחות הילדים היום זה כבר לא כך אולי משהו ישתנה בעקבות העובדה שמדינת ישראל בסיכון גבוהה מאד. לכן יש צורך בחברת אבטחה. הרבה סכנות נשקפות לחיי הילדים אפילו סכנות שאיננו מאמינים שיגיעו לבית ספרינו. הסכנות כל כך רבות. החל מהעניין שיש סכנה בתוך בית הספר כגון קטטות, ונפצים וזריקת חפצים וכלה בסכנת חדירת גורמים עויניים ומחבלים. לכן יש צורך בחברת אבטחה חיצונית מקצועית ומיומנת שתשמור על חייהם של הדברים החשובים לנו מכל ילדינו הקטים. 


 
חברת אבטחה ושמירה- הביטחון שלנו. 
כיום במציאת הכל כך קשה של מדינת ישראל שיש סכנות רבות מגורמים עויינים, מחבלים וכו' יש צורך בהגנה מיוחדת לא זאת בלבד אלא שהסכנה היא גם פנימית. אנו שומעים על מקרים רבים שילדים עושים נזק בינם לבין עצמם. בין אם זה נזק ברכוש (וונדליזם) ובין אם זה נזק רוחני וגופני. הרבבה ילדים כאמור מסתובבים עם אולרים ואפילו עם חומרי נפץ. ולכן  בית הספר חייב לקחת שירותי שמירה ואבטחה על מנת להגן על מנת חלקם החשוב יותר של ההורים. הילדים שלהם.
חברת שמירה ואבטחה נותנת שירותים:
- שמירה ואבטחה על חיי הילדים מפני חדירת גורמים עויניים כגון הסתננות מחבלים לבית הספר, הנחת מטענים וחומרי חבלה ונפץ. היום אנו במציאות שנסיונות חדירה לבתי ספר זה לא דבר כל כך הזוי ובדיוני.
- וויסות כניסה ויציאה של תלמידים בשעות שהם אמורים להיות תחת פיקוח בית הספר.
- חברת אבטחה תגן על יציאת וכניסת אנשים שאינם אמורים להיות בבית הספר. כגון: תלמידים מבתי ספר אחרים, חברים, או סתם אנשים שיכולים לפתוח בקטטה או שיכולים להוות סכנה בין אם למורה ובים אם לתלמידים.
- מניעת תגרות של התלמידים בינם לבין עצמם.
 
לסיכום: המציאות היום איננה מאפשרת לימודים במוסדות חינוך ללא חברת אבטחה שתגן ותשמור על חיי הדברים הכי חשובים לנו בחיים על חיי הילדים הקטנים והחמודים שלנו. אין שום הרשאה והיתר לבתי ספר לנהל יום לימודים ללא שומרים ומאבטחים הדואגים לבטחון ילדינו. זאת מפאת הבעיות הכל כך קשות שיש בין אם זה מגורמים עויניים על רקע לאומני ובין אם אלו סכנות שמגיעות מן התלמידים בעצמם.
 

 


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 2 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

minu אומר :
hello   05/05/2014


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה