שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2287
מאמרים: 7305
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 

תרומות לעמותות – כך תדעו לאילו עמותות לתרום


אביעד בונה
 
 

מלכר"ים

עמותות רבות פועלות למען הקהילה אך ללא כוונות רווח (מלכר"ים). תרומות לעמותות אלו מנותבות במלואן היישר אל המטרה לשמה הוקמו בניכוי "הוצאות המחיה והתפעול" של העמותה. חברי עמותות אלה פועלים במסגרת תפקידם בעמותה בהתנדבות ובדר"כ הם משתייכים לחברות גדולות והינם בעלי תפקידי מפתח בכירים אשר תורמים רבות לעשיית העמותה וניהול כספי התרומות שלה.

 

פעילות מוגדרת היטב

יש להעדיף להעניק תרומות לעמותות אשר פועלות עם מוסדות ציבוריים גדולים וידועים כגון בתי חולים, מרכזי שיקום, מעונות מצוקה מסויימים וכו'. כשיש כתובת ברורה וממוקדת לאן כספי התרומות מנותבים, הנהנה העיקרי הוא קהל היעד וזאת כל הכוונה בתרומה.

מעניין לציין כי ישנן עמותות אשר אף מקפידות ליידע את התורמים השונים עבור מה הם בדיוק תורמים מראש : תרומה מיועדת, להקמת אגף ילדים חדש בבית חולים לדוגמא, או תרומה שאינה מיועדת אשר השימוש בכספיה יתבצע בהתאם לשיקול העמותה או הגורם עימה היא עובדת.

 

שקיפות

היום כבר לא צריך לתהות על קנקנה של עמותה זאת או אחרת ולהתקשות בהשגת המידע הרלבנטי. בעולם שכולו גלובאלי ע"י האינטרנט, ניתן בקלות להיכנס לאתר של עמותה הפועלת בתחום בו אתם מעוניינים להשקיע ולתרום ולקבל את כל המידע המתאים. העדיפו להעניק תרומות לעמותות אשר מתנהלות באופן שקוף לחלוטין, כלומר, מציגות את כלל האישורים הנדרשים מרשם העמותות ומשרד האוצר, דוחות כספיים מסודרים ופרוטוקולים הניתנים לצפייה והורדה מישיבות ואסיפות.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 0 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה