שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2368
מאמרים: 7363
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> חברה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
חברה כללי
 
חברת ניקיון אמינה נמדדת בעמידה בהתחייבויות שלה. בענף הניקיון ישנם המון חברות ניקיון, כולם מספקים את אותו השרות, אך לא כולם מצליחים לעמוד בתחייבות כלפי הלקוח. ישנם המון סיבות לכך. אנו חברת ניקיון בהרצליה דואגים לעמוד בכל התחייבות שהובטחה ללקוח בטרם כניסתנו לתפקיד זאת על ידי פיקוח צמוד ועובדים מקצועיים, כמו כן חברת ניקיון בהרצליה למדנו כבר ומכך אנו דואגים לשלם את הזכויות לעובד זאת בשל העובדה כי במידה והעובד שבע רצון מהשכר והתנאים העבודה מתבצעת כפי הנדרש.
המשך קריאה
חברות ניקיון זו לא כותרת,זו משימה! אנו קלין וקליר חברת ניקיון שמגיעים ומורידים מכם את עול הניקיון. בקלין וקליר תקבלו שרות אמין וזמין במחיר טוב, פיקוח צמוד ועובדים מקצועיים. 
המשך קריאה
חברת ניקיון זו בחירה שרצוי ותעשה לאחר מחשבה בדיקת ממליצים ובחינת העובדה כי החברה היא חברה ותיקה ובעלת כל האישורים הדרושים על פי חוק. המלצות על חברת ניקיון זו המשימה הראשונה בעת חיפוש אחר חברה. לאחר מכן אנו ממליצים לבחון אתצ החברה עצמה ואת האישורים והרשיונות שהיא מציגה. כמו כן לבחון באם החברה משלמת את כל התנאים הסוציאליים המגיעים לעובדים.
המשך קריאה
לאורך השנים האחרונות אנו יכולים לראות תופעה מאוד ברורה של הקמת עמותות. כיום מדובר במספרים משמעותיים, במונחים אזרחיים, של עמותות שמטרתן היא להניע את גלגלי השינוי החברתי על בסיסי מוטיבציה ואינטרסים שונים. ניתן לראות שיש מגוון די גדול של עמותות הפועלות לטובת קהל היעד שלהן ואחד הסוגים הוא עמותות הפועלות לטובתם של ילדים. גם בתוך הנישה הזו ישנה תת נישה והיא מתייחסת לעמותות שמטרתן היא גיוס תרומות למען עזרה לילדים חולים ומדובר בעיקר שילדים שבאופן מובהק זקוקים לתרומות הללו. 
המשך קריאה
הכובע הוא פריט אופנתי שלא רק מוסיף לנו למראה אלא גם עוזר לנו נגד החום והשרב בימי הקיץ והקור והגשם של עונת החורף
המשך קריאה
גוף אחד, התלות ההדדית והקשר בין כלל האנשות מתגלה עתה כדבר שעלול להזיק לנו אם לא נתחיל לקחת אותו ברצינות. ניתן לראות זאת בבירור אך ניתן גם להתעלם מזה, כשאותה מערכת קשר ביניינו תתגלה בכל עוצמתה אנו נראה באיזה פער אנו עומדים וזה לא רחוק מאיתנו.  
המשך קריאה
כולנו רוצות להיראות נפלא בבגד הים שרכשנו, אך לשם כך חשוב לבחור בגד ים המתאים למבנה הגוף כך שיטשטש את נקודות התורפה וידגיש את מה שכדאי להדגיש. להלן טיפים לבחירת בגד הים לפי מבנה הגוף.
המשך קריאה
הכרויות וקשרים רבים, נרקמים דרך עשייה או תחומי עניין משותפים. באמצעותם, יכולים אנשים בכל הגילאים להכיר, להתחבר ולעסוק בתחום שקרוב ומדבר אליהם.
המשך קריאה
אין כל צל של ספק כי אין מדינה אשר יכולה לתמוך באופן מלא בכל צורך שהוא של כלל אזרחיה. במקרים רבים אנשים עומדים בפני סבל פיזי ונפשי רב אל מול אוזלת יד אשר יכולה בסך הכל לקרות לכל אחד מאיתנו. תרומות לעמותות אשר עוסקות בהושטת יד ועזרה לאלו אשר כה זקוקים לכך היא בהחלט דבר אותו תמיד יש לקחת בחשבון ולעשות משהו בעניין. עמותות רבות קמו בישראל בשנים האחרונות וברור כי אין הדבר אפשרי לתרום לכל אחת מהן בנפרד. אם גם אתם רוצים להעניק תרומות לעמותות, כך תדעו כיצד לבחור מבין ההיצע הקיים.
המשך קריאה
קוראים יקרים, ישנן תובנות בסיסיות של החיים , שעלינו  לאמץ כאשר אנו באים לדבר על העצמה אישית , והרי הן לפניכם :      
המשך קריאה
<< הדף הקודם 11-20 מתוך 54 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה