שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2588
מאמרים: 7627
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 
כבכל שנה, בין החודשים פברואר-מרץ, בשיא עונת הרבייה של החזירים, משפחות של חזירים מתחילות להסתובב בעיר חיפה בחיפוש אחר מזון. וכאשר העירייה ורשות הטבע והגנים מטילים את האחריות האחד על השני, הבעיה אינה מטופלת באופן אפקטיבי, החזירים ממשיכים להתרבות ולהסתובב בשכונות מגורים, ברחובות ההומים ובחצרות של בתים ובניינם משותפים.
המשך קריאה
ניקיון משרדים המאפיין הייחודי בכל הקשור לנקיון משרדים הוא שבשונה מניקיון בנייני מגורים למשל הוא כמות האנשים שעוברים בבניין ובמשרד בד"כ מבוקר עד ערב, בין אם מדובר באורחים ו/או לקוחות ובין אם מדובר בעובדים עצמם. כשמדובר על ניקיון משרדים העובדה הזו הופכת את משימת הניקיון למאתגרת, שכן מחד יש לשמור על משרדים נקיים כחלק מהנראות האסתטית והמקצועית של המשרד, אולם מאידך, קשה לנהל את עבודות הניקיון שנעשה תוך כדי שהעובדים נמצאים במשרד.
המשך קריאה
ירושלים היא העיר הטובה ביותר לביקור במדינת ישראל ובמזרח התיכון כולו, היא מכילה אין ספור אתרים ומקומות איכותיים ומהנים שמאד כדאי לבקר בהם ושלל אתרי קסם מהריבים ואתרי דת וקדושה הקדושים וחשובים ביותר לשלושת הדתות המרכזיות ולרוב האנשים בעולם כולו מה שהופך את ירושלים לעיר חשובה לכולם וכל אחד רוצה אותה לעצמו ובנוסף זה גם מייחד את ירושלים מהעולם כולו זאת היא העיר היחידה בעולם שקדושה לשלושת הדתות המרכזיות ולרוב האנשים בעולם.
המשך קריאה
במשך שנים רבות התפיסה הרווחת היתה, שישובים עירוניים, אינם צריכים להכיל בהכרח פינות ירוקות, לשם כך יש שמורות טבע, לשם כך יש גינות ציבוריות קטנות, אפשר להקים פארק בשולי העיר. במרכז העיר לעומת זאת, יש לבנות מבני מגורים, מבני מסחר ותעשייה, או במילים אחרות, מבנים שיכולים להכניס כסף לעיר.
המשך קריאה
הצילו, חולדה נשכה את בני – מה עושים? מחלקת המכרסמים היא אחת המחלקות המוכרות בהיותה מזיק טיפוסי ובעל חיים לא רצוי שמהווה אחת הסיבות העיקריות להזמנתה הדחופה של חברת הדברה מורשית. הרצון ללכוד את המכרסם והצורך להרחיק אותו – לעתים הוא לא רק רצוי אלא ממש מחייב.
המשך קריאה
מנדף מקצועי מסוגל למלא את ייעודו ותפקידו רק כאשר הוא נקי. יש לבצע ניקוי מסודר של מנדפים ולהסיר את שכבות השומן והלכלוך הקשה שמצויים לאורך התעלות. במידת הצורך ניתן גם להזמין שירותי ניקוי המיועדים להסרה של שכבת השומן המופיעה על גבי החלק החיצוני של המתקן. לסיכום, מנדף למסעדה משחרר עשן ורמת המקצועיות שלו נמדדת באופן שבו הוא מאפשר עבודה בסביבה נקייה. כדאי לבצע התאמה אישית של המנדף ולא לשכוח התקנה מקצועית לצורך עמידה בתקנות כיבוי אש. 
המשך קריאה
ישנם יתרונות רבים להתקנת גלגלון כיבוי אש באופן מקצועי כאשר מדובר בשמירה על בטיחותנו, כדאי שנתייעץ עם בעלי מקצוע. התקנת גלגלון כיבוי אש באופן מקצועי יכולה לסייע לנו בהשגת מערכת כיבוי האש הטובה ביותר עבר הבניין שלנו וכתוצאה מכך בשמירה על חיי אדם וטיפול בשריפות במקרה הצורך.
המשך קריאה
בחירת גלאי עשן מי שרוצה לנצל את היתרונות של הגלאי צריך לבחור אותו בצורה נכונה. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום של גילוי אש ולהשוות בין מערכות גילוי לפי המפרט הטכני. ההבדלים העיקריים הם בין התקנים ידניים, גלאי עשן אופטיים, גלאי קרן, גלאי יניקה, גלאי חום וגלאי להבה. חשוב להתאים את הגלאי לאופי המבנה ולרמת הסיכון. התקנת מערכות גילוי אש ועשן מתבצעת בהתאם להנחיות של ארגוני הכיבוי וההצלה. תצורת המערכת לדוגמא נקבעת על פי סוג המתקן המוגן, צורת המבנה, שעות האכלוס, החלוקה הפנימית של החלל ועוד. ככל שהגדרת התצורה מתבצעת בצורה טובה יותר, כך ניתן להעלות את הסיכוי לכך שהגלאי יסייע במצבי מצוקה בלתי צפויים.
המשך קריאה
ניקיון מפעלים זו קטגוריה בתוך עולם שלם של שרותי ניקיון. ישנו הבדל בין ניקיון משרדים, ניקיון בניינים, ניקיון מוסדות ובין ניקיון מפעלים. זאת בשל העובדה כי לא ניתן לבצע את משימת הניקין במהלך העבודה, ניקיון מפעלים יבוצע בשעות הערב וזאת בהתאם לצורכי המקום.
המשך קריאה
הצורך בהוספת שרותי ניקיון במוסדות ומשרדים נובע מכך, שעובדי המקום עסוקים במתן שירות ללקוחות המוסד ועסוקים בשגרת עבודתם היומיומית כך שאין באפשרותם להתפנות או לפנות זמן לניקיון המקום. בחירת חברת ניקיון היא למעשה התקדמות של החברה ופינוי זמן העובדים למטלות השיווק והמחירות בבית העסק.
המשך קריאה
1-10 מתוך 42 הדף הבא >>

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה