שלום אורח, התחבר | הרשם | התחבר דרך פייסבוק 12
12

החברים בפייסבוק

תגיות נפוצות

אנחנו במספרים

קטגוריות: 28
נושאים: 181
משתמשים: 2540
מאמרים: 7581
Like: 59
מאמרים -> סביבה וחברה -> סביבה כללי
הוסף עכשיו מאמר למדור :
סביבה כללי
 

הדברת ג'וקים


linak
 
 

 

נשים רבות מפחדות מהם וגם חלק מהגברים לא אוהדים מושבעים שלהם ואין זה פלא כלל. ג'וקים ותיקנים הם מזיקים שהמוניטין שלהם לוקה בחסר ונוכחותם בבית יוצרת תחושה של חוסר ניקיון ומטרד לא פשוט. כדי להפטר מהמזיקים הללו כדאי לנקוט בתהליך של הדברת ג'וקים שבסופה המטרד יעלם ותוכלו לחוש הקלה וניקיון בבית.

יש שתי דרכים מקובלות לבצע הדברת ג'וקים כיום. הדרך הראשונה היא להדביר את הג'וקים באופן עצמאי. כמעט בכל חנות בעיר וברשתות גדולות אחרות ניתן לרכוש מוצרי הדברת ג'וקים שיכולים להיות תרסיסים שונים, חלקם רעילים וחלקם ידידותיים לאדם ולסביבה. הדברת ג'וקים מן הסוג הזה היא בדרך כלל שטחית ונקודתית. מרססים את התרסיס שזה עתה נרכש בנקודות שונות בבית או מרססים בשעת הצורך על מנת לחסל ג'וק סורר. דרך הדברה זו היא הזולה ביותר והנוחה לשימוש, אך היא לא תמיד פותרת את הבעיה לטווח הרחוק ויש צורך לחזור על פעולת ההדברה מספר פעמים מדי כמה זמן.

הדרך השנייה לבצע הדברת ג'וקים היא על ידי שכירת שירותן של חברות מקצועיות העוסקות בהדברת מזיקים בבית. יש כיום מבחר עצום של חברות המספקות שירותי הדברת ג'וקים, המציעות שלל שיטות ואמצעים להדברה, ביניהם הדברה כימית או הדברה אקולוגית או אורגנית. הפנייה לחברות מקצועיות מומלצת אם אתם רוצים להפטר ממטרד הג'וקים לטווח ארוך. החברה מגיעה לביתכם ומבצעת את פעולת הריסוס באופן מקצועי ומיומן. רוב החברות מעניקות לכם גם תקופת אחריות שבמהלכה אתם יכולים לפנות אליה במידה ומופיע ג'וק בלתי רצוי ואז הן מגיעות שוב להדביר ללא עלות נוספת מצידכם.

ג'וקים בבית היא תופעה לא נעימה, גם עבור מי שלא חושש או נגעל מהם, אך לא צריך כיום לוותר על האפשרות לבית נקי מג'וקים באמצעות הדברת ג'וקים. בין אם אתם בוחרים לבצע הדברה בכוחות עצמכם ובין אם בעזרת חברת הדברה, הרי שאתם כבר פועלים למיגור המטרד. בכל דרך בה אתם בוחרים להדביר את ביתכם, שווה לבצע סקר שוק, לברר עם אנשים שאתם מכירים ולשוחח עם כמה חברות הדברה כדי לבחור את הבחירה המתאימה ביותר עבורכם.

ניתן למצוא סוגי הדברה שונים, הדברה אלקטרוניתהדברה טבעית, הדברה עכברים  ועוד.


 
 

דירוג : starstarstarstarstar | 1 צפיות ייחודיות | דווח למערכת על מאמר לא תקין

תגובות בפייסבוק


תגובות באתר :

לא נמצא


אנא מלא את כל השדות

כותרת:


תגובה:


אימות:
Captcha כתוב את הטקסט

שת"פ

© כל הזכויות שמורות like2.co.il · שיתופי פעולה